5 ieteikumi, kā ikdienā ietaupīt

Dec 3, 2018 by

5 ieteikumi, kā ikdienā ietaupītMūsdienu pasaulē, kad pirkt un pārdot ir tik vienkārši, ātri un ērti, būt spējīgam atbildīgi un gudri rīkoties ar savu naudu ir īpaši svarīgi. Tieši tādēļ esam sagatavojuši Jums lieliskus ieteikumus, kā ikdienā ietaupīt, turklāt šos ieteikumus vari sākt ievērot jau tagad.

  1. Maltītes ieplānojiet uz priekšu

Noteikti arī Jūs esat ievērojis, ka ikdienā veicat arī nevajadzīgus pirkumus (lasīt vairāk), iegādājoties kādu našķi vai produktu, kas patiesībā nav bijis vajadzīgs. Nereti tas notiek tādēļ, ka neesam laikus sapratuši, kuri produkti un preces ir jāiegādājas, ejot iepirkties.

Lai neiegādātos ko lieku, sastādiet pirkumu sarakstu un visas nedēļas maltītes ieplānojiet uz priekšu, lai varētu iegādāties produktus par akcijas cenām, pagatavot ēdienu vairākām dienām uz priekšu u.tml., tādējādi ietaupot savu naudu un arī savu laiku.

  1. Gatavojiet kafiju mājās

Kafijas iegāde pa ceļam uz darbu patiesībā ir kā slēptais ienaidnieks. Šis ieradums, ja tiek piekopts ikdienā, mēneša un gada ieskatā patiesībā veido diezgan lielu robu budžetā. Jā, tik tiešām – arī kafijas tase, ko iegādājaties no rīta, mēnesī var sastādīt vairākus desmitus eiro, gadā tie ir pat vairāki simti eiro. Un viss tikai tādēļ, ka kafiju negatavojat mājās. Ja Jūsu mērķis ir ietaupīt, gatavojiet vairāk mājās (un tas attiecas uz teju jebko)!

  1. Strādājiet papildus, ja ir tāda iespēja

Ja esam aizņemti darbā, reti parādās brīži, kuros doties iepirkties. Turklāt papildus darbs nozīmē papildus ienākumus, kas noteikti nenāks par sliktu.

  1. Dariet vairāk pats

Mūsdienās, kad internets kļuvis pieejams, šķiet, ikvienam, vērts izmantot piedāvātās iespējas. Sociālajos portālos un dažādos blogos cilvēki publicē rakstus, kuros soli pa solim pastāstīts, kā, piemēram, pašam uztaisīt Ziemassvētku dāvanu, kā veikt manikīru u.tml. Tas ir ļoti noderīgi, jo var aizstāt, piemēram, salona apmeklējumu.

  1. Kvantitātes vietā izvēlieties kvalitāti

Jā, ne vienmēr tas dārgākais ir nekvalitatīvs, bet ne vienmēr lētākais nozīmē kvalitāti. Ja iegādājaties kādu preci, apģērbu, tehniku, pat pārtiku, pievērsiet vairāk uzmanības kvalitātei, nevis cenai. Protams, tas nenozīmē, ka vienmēr jāiegādājas, piemēram, tieši populārāko brendu preces, taču ņemiet vērā, ka, ja iegādāsieties, piemēram, kvalitatīvu apavu pāri, tik bieži nebūs jāpērk jauni apavi.

Veidu, kā ietaupīt, ir patiesi daudz. Atrodiet to, kas apmierina Jūs, un ietaupīt ikdienā nebūs grūti!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *