5 izglītojošas spēles dažāda vecuma bērniem

Feb 27, 2019 by

izglītojošas spēles bērniemJau sen ir zināms, ka bērni no mazotnes lielu daļu pasaules apgūst un savas prasmes veido tieši caur rotaļām un spēlēm. Tieši tādēļ ir tik svarīgi mazajam ķiparam mācīt un parādīt dažādas spēles, kas palīdz viņam attīstīties ne tikai fiziski, bet arī garīgi. Piedāvājam piecas interneta veikalā 220.lv nopērkamas izglītojošas spēles bērniem dažādos vecumos. Iespējams, Tu šeit atradīsi iedvesmu nākamajai dāvanai savai atvasei?

  1. Manipulācijas sieniņa “Žirafe”.

Mazuļa pirmajos dzīves gados īpaša nozīme ir sīkās motorikas attīstībai, kas ir pirkstiņu, rociņu un kājiņu kustināšana un vingrināšana. Ne mazāk svarīga ir arī koordinācijas un koncentrēšanās spēju attīstība, un to var palīdzēt izdarīt dažādas spēles, rotaļas un citas aktīvas nodarbes. Manipulācijas sieniņu “Žirafe” iespējams vienkārši piestiprināt pie sienas bērnistabā, lai mazais ķipars varētu mācīties likt un kārtot kartiņas uz tāfeles, turklāt šī košā sieniņa arī kalpos kā skaists dekors telpā. Ieteicamais vecums – no 1,5 gadiem.

  1. Koka klucīšu tornis “Woody”.

Apgūstot apkārtējo pasauli, īpaša nozīme ir dažādu krāsu un formu apgūšanai. Košai koka klucīšu tornis to palīdzēs izdarīt jautrā veidā. Tas sastāv no dažādu krāsu un formu klucīšiem, kas palīdz mazajam ķiparam saprast, kas ir telpiskā domāšana, attīsta viņa pirkstiņu kustības, kā arī radošumu, jo klucīšus iespējams salikt dažādās kombinācijās. Ieteicamais vecums – no 2 gadiem.

  1. Izglītojoša spēle “Mācies skaitīt”.

Kad bērns jau nedaudz paaudzies un sāk runāt, Tu vari viņam palīdzēt apgūt cipariņus un matemātiskās zīmes, uzdāvinot spēli par skaitīšanu. Svarīgi pieminēt, ka sastāvdaļas ir izgatavotas no ekoloģiskiem materiāliem, kā arī tās var krāsot. Ieteicamais vecums – no 3 gadiem.

  1. Spēle “Profesijas”.

Līdzīgi kā senā spēle, kurā bija jāapģērbj lelle, arī šajā ir daudz un dažādu sastāvdaļu, kuras miksēt kopā, veidojot dažādus tēlus, turklāt vienlaikus tiks trenēta arī bērna atmiņa, un viņš varēs iepazīties ar dažādām profesijām. Ieteicamais vecums – no 4 gadiem.

  1. Magnētiskā mozaīka.

Tā kā spēle atrodas kompaktā kastē, to ērti var paņemt līdzi ceļojumā. No magnētiem iespējams izveidot dažādus priekšmetus, dzīvniekus vai formas, stiprinot tos pie kastes virsmas. Spēle attīsta bērna fantāziju un iemāca zīmēšanas pamatus. Ieteicamais vecums – no 5 gadiem.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *