8 iemesli, kādēļ iegādāties jaunu auto

Feb 15, 2019 by

automašīnas pirkšanaIemesli, kādēļ iegādāties jaunu auto, var būt dažādi. Ja arī Jūs esiet domājis, ka ir pienācis laiks, lai nomainītu savu veco automašīnu pret jaunu, tad lasiet raksta turpinājumu, iespējams tas palīdzēs Jums ātrāk pieņemt lēmumu, un Jūs jau pavisam drīz pārvietosieties ar pavisam citu spēkratu.

  1. Auto nav ekonomisks

Ja līdz šim pārvietojaties ar auto, kam ir liels motora tilpums, tad nav brīnums, ka tas patērē daudz degvielas. Ja būtiski izjūtat to, ka jūsu ienākumi tiek izlietoti degvielas iegādei, tad noteikti vajadzētu iegādāties auto ar mazāku motora tilpumu.

  1. Pieeaug remonta nepieciešamība

Nav noslēpums, ka vecākas automašīnas nākas biežāk remontēt. Tāpēc, ja vēlaties retāk iegriezties autoservisā, tad būtu ieteicams iegādāties jaunāku auto modeli.

  1. Auto ir pārāk mazs

Ja līdz šim esiet bijis viens, tad automašīnas izmēram nav visai liela nozīme, taču, kad tiek izveidota ģimene, tad vislabāk mazu auto ir nomainīt pret lielāku, lai visai ģimenei būtu ērtāk pārvietoties.

  1. Auto ir pārāk liels

Gluži pretēji iepriekš minētajam iemeslam, var būt tā, ka auto ir pārāk liels priekš ikdienas vajadzībām. Iespējams, ka bērni jau ir izauguši un uzsākuši savas gaitas, tāpēc vairs nav nepieciešamības pēc liela un ietilpīga auto.

  1. Auto vairs nav vizuāli pievilcīgs

Laikam ejot, katra automašīna iegūst vizuālus defektus – skrambas, buktes. Tāpēc, ja Jūs vairs neapmierina tā ārējais izskats, tad laiks no tā šķirties.

  1. Neapmierina auto marka

Katram auto ražotājam atšķiras auto komplektācija. Pirms pirkšanas uzreiz nevar zināt, vai auto būs tieši kā radīts Jums. Iespējams, ka pēc kāda laika sapratīsiet, ka konkrētā auto marka Jums tomēr nepatīk, tāpēc nolemsiet to mainīt pret citu.

  1. Nomainījies auto serviss

Ir servisi, kas nodarbojas tikai ar konkrētu auto marku remontu. Iespējams, ka Jūs esat šāda servisa klients jau vairākus gadus, un šī servisa slēgšanas gadījumā būsiet spiests mainīt auto marku.

  1. Pieaug ienākumi

Līdz ar ienākumu pieaugumu, variet atļauties iegādāties jaunāku vai pat pavisam jaunu auto.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *