Adidas smaržas gan sievietēm, gan vīriešiem

Mar 21, 2013 by

Adidas ir vācu zīmols, kas ir viens no zināmākajiem pasaulē. Visbiežāk Adidas asociējas ar stilīgu sporta apģērbu, apavu un aksesuāru vērienīgo klāstu, tomēr arī citu preču kategorijās Adidas spējis ieņemt būtisku tirgus vietu. Stabili savu vietu šis Adi Daslera radītais zīmols ieņēmis arī starptautiskajā parfimērijas tirgū, reizē kļūstot arī par sporta stila un enerģijas iemiesojumu.

Ar Adidas zīmolu izstrādātas jau vairākas ne vien vīriešiem paredzētas smaržas, bet arī sievietēm paredzētus aromātus. Adidas smaržas vīriešiem ir enerģijas pārpilnas, dinamiskas un svaigas, tās mudina uz aktīvu dzīvesveidu un dažādu mērķu iekarošanu. Savukārt Adidas smaržas sievietēm, kas ir ļoti izsmalcinātas un aromātiskas, paredzētas tādām daiļā dzimuma pārstāvēm, kas ir aktīvas un vēlas ietīties valdzinoši svaigā vai saldenā aromātu plīvurā, ko sniedz, piemēram, apelsīni, muskusa ziedi vai melones, bet, piemēram, jutekliskais jasmīns, magnolija un vijolīte piešķir aromātam vieglumu un dāvā sievietei neaizmirstamu svaiguma, sievišķības un pārliecības sajūtu par saviem spēkiem.

Adidas Fresh ImpactUn tagad šī neatvairāmo un populāro smaržu kolekcija pieejama arī vienā no vecākajiem Latvijas interneta veikaliem 220.lv. Dažādu tilpumu iepakojumos interneta veikals 220.lv savus klientus iepriecina ar tādām Adidas vīriešu smaržām kā Adidas Pure Game, Adidas Intense Touch, Adidas Extreme Power, Adidas Fresh Impact, kā arī sieviešu smaržām – Adidas Natural Vitality, Adidas Happy Game, Adidas Floral Dream, Adidas Pure Lightness un Adidas Fruity Rhythm. Turklāt pavisam nesen, gaidot atnākam saulaino pavasari, interneta veikals 220.lv savām klientēm devis iespēju iegādāties un izmēģināt jaunu Adidas sieviešu aromātu, smaržas Adidas Fizzy Energy. Turklāt dāmas vai kungi savām dāmām šo Adidas jaunumu var iegādāties ar ievērojamu atlaidi, gandrīz par puscenu – ierasto desmit latu vietā tagad tās iegādājamas vien par 5 latiem un 20 santīmiem.Adidas Floral Dream

Adidas smaržu kolekcijas aromātisko pirkumu interneta veikalā 220.lv patīkamāku un reibinošāku padara arī tas, ka atlaides līdz pat 25 procentiem pašlaik sagaidāmas arī daudzām citām Adidas sieviešu un vīriešu smaržām. Kļūsti enerģisks, svaigs un gūsti vēlmi uzvarēt ar Adidas smaržām, ko izdevīgi vari iegādāties interneta veikalā 220.lv!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The Teklynx delivers the best barcode and label software.