Amerikā ražoti bērnu rati

Sep 23, 2013 by

Bērnu rati 220.lvBērnu rati ir primārā nepieciešamība, tiklīdz mazulis ir nācis pasaulē un vecāki ar viņu vēlas doties ārpus mājas. Bērnu ratu piedāvājums mūsdienās ir ārkārtīgi plašs un daudzveidīgs. Lielākoties pirmās iezīmes, pēc kurām vecāki lūko, izvēloties ratus savam mazulim, ir kvalitāte un drošība. No pieredzes un līdzcilvēku atsauksmēm ne vienam vien cilvēkam Latvijā zināms, ka augstas kvalitātes produktus, tostarp bērnu ratus, ražo amerikāņi. Līdz ar to Amerikā bāzēto kompāniju bērnu ratiem arī vecāki visbiežāk dod priekšroku.

Latvijā ērtākais iepirkšanās interneta veikals 220.lv savā produktu sortimentā arī iekļāvis amerikāņu zīmolus. Tā piemēram, starp bērnu ratu ražotājiem atrodama Amerikas Savienoto Valstu kompānija „Graco”, kas jau vairāk nekā 60 gadus daudzas ģimenes ar savu bērniem ražoto produkciju padara ļoti laimīgas. Lietošanā vienkāršas bērniem paredzētās preces ar „Graco” firmas zīmi ikvienai ģimenei ļauj justies komfortabli un baudīt katru kopā būšanas mirkli.

Jānorāda, ka uzņēmums „Graco” ir viens no pasaulē pazīstamākajiem un visvairāk uzticamākajiem zīdaiņu preču ražotājiem. Patlaban „Graco” uzņēmumam ir aptuveni 1500 partneri visā pasaulē, ar kuriem sadarbojoties, tirgū tiek piedāvāti produkti, kas iedvesmo kā vecākus, tā arī mazuļus.

Interneta veikalā 220.lv pieejamajiem„Graco” zīmola bērnu ratiem raksturīgs sportisks, oriģināls un īpaši moderns dizains. Turklāt šajā interneta veikalā nopērkami arī īpašas konstrukcijas rati, kas paredzēti diviem bērniem. Tas ir ideāls risinājums, ja ģimenē ir divi bērni ar nelielu vecuma starpību vai tiek gaidīti dvīņi.

Vieni no iecienītākajiem „Graco” bērnu ratiem starp interneta veikala 220.lv klientiem ir Symbio modelis, kas ir sportiska tipa universālie bērnu rati. Šie rati vecāku vidū iecienīti ar to daudzo iezīmju dēļ, kas rūpīgi testētas un pārbaudītas, lai nodrošinātu pēc iespējas lielāku mazuļa labklājību, laikā, kamēr tam jāpārvietojas bariņos. Symbio rati aprīkoti ar pneimatiskām riepām, kas nodrošina komfortablu braukšanu pa jebkura veida segumiem, triecienabsorbējošu amortizāciju, kvalitatīvu un robustu rāmi, kas bērnam nodrošina komfortu un drošību, kā arī aprīkojumā ietilpst 5 punktu drošības jostiņas. Savukārt audumi, no kā izgatavoti minētie rati, ir testēti pret toksicitāti, izbalēšanu un uzliesmošanu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *