ANGĀRA CELTNIECĪBAS IZMAKSU KALKULATORS

Dec 20, 2012 by

Angāra projektēšanas un būvniecības cenu kalkulators

Piche pēdējo 7 gadu laikā ir nostiprinājis pozīcijas un šobrīd ir vadošs industriālās būvniecības uzņēmums Latvijā. Rūpējoties par klientu ērtībām ir izstrādāts cenu kalkulators, kas  noteiks būves projektēšanas un būvniecības izmaksas. 

Angāra cenu kalkulators veic būvniecības, projektēšanas un ēkas uzstādīšanas izmaksu aprēķinu vadoties pēc izvēlētajiem metāla konstrukciju parametriem – ēkas augstuma, platuma, garuma, logu un durvju veidiem, kā arī jumtu un sienu siltumizolācijas materiāliem.

Pēc noliktavas, paviljona, halles  vai lauksaimniecības būves lieluma un atrašanās vietas ir iespējams noteikt aptuvenās izmaksas, iekļaujot gan sniega, gan vēja slodzes. Atbilstošām slodzēm, tiek pielietota atbilstoša jumta un sienu  konstrukciju sistēma. Metāla konstrukciju aprēķini tiek balstīti uz attiecīgās valsts spēkā esošajiem būvniecības standartiem. Angāra izmaksu kalkulators ir izstrādāts SIA “Piche”sertificētu būvinženieru komandā sadarbībā ar izcilākajiem IT speciālistiem.

Piche nodarbojas ar pilna cikla industriālās būvniecības projektu realizāciju – angāru, noliktavu, tirdzniecības platību, ražošanas ēku, beramkravu noliktavu un fermu celtniecību, kas ietver arhitektūras un būvkonstrukciju daļu izstrādi un pilna cikla būvniecību. Lai saņemtu plašāku un precīzāku informāciju par metāla konstrukciju un komercēku projektēšanu un būvniecības etapiem,  laipni aicinām sazināties ar mūsu būvprojektu speciālistiem.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *