Aprūpes centrs ‘’Dzintara Melodija’’- atbalsts vecumdienās

Oct 15, 2013 by

aprūpes centrsAprūpes centrs ‘’Dzintara melodija’’ ir pirmais kompānijas ‘’Senior Baltic” izveidotais centrs Baltijas valstīs.  Kompānija ‘’Senior Baltic’’ dibināta 2011. gadā un tās mērķis ir izveidot vairākus Eiropas līmeņa aprūpes centrus Baltijas valstīs.

Ēka būvēta speciāli centra vajadzībām, tādēļ tā atbilst augstākajiem standartiem un tajā ir viss nepieciešamais ērtai dzīvei-  piemēram, lifti, plati gaiteņi un speciāli aprīkotas vannasistabas. Pie rezidences iekopts skaists, apsargājams dārzs, kurā baudīt pastaigas svaigā gaisā.

Aprūpes centrs nodrošina medicīnisko aprūpi. Tajā strādājošie ārsti, psihoterapeits, dietologs, kustību terapeits un citi darbinieki rūpējas par iemītnieku fizisko un emocionālo labsajūtu. Centrā strādā arī brīvā laika organizatori, kas rūpējas par to, lai centrā dzīvojošo senioru ikdiena būtu interesanta un piepildīta. Tiek rīkotas dažādas meistarklases un citi pasākumi, kas sekmē arī senioru komunikāciju ar līdzcilvēkiem.

Aprūpes centrā izveidota arī nodaļa Alcheimera slimniekiem. Nodaļā strādajošais personāls ir speciāli apmācīts, un zina, kā apieties ar šādiem cilvēkiem. Līdz ar to tuvinieki var būt droši, ka seniors saņems labu un profesionālu aprūpi. Ikdienas darbā tiek īstenota īpaša programma, kas sekmē slimības attīstības aizkavēšanu.

Rezidencē iespējama gan ilgtermiņa, gan īstermiņa uzturēšanās. Pieejams arī dienas stacionārs, kurš īpaši būs piemērots tiem, kam nepieciešama tikai dienas aprūpe. Tā ir lieliska iespēja arī iepazīties ar centra darbību un piedāvātajiem pakalpojumiem.

Plašāka informācija par centra darbību iespējams uzzināt mājas lapā www.seniorbaltic.lv.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *