Asus MeMOPad FHD 10 planšetdators

Jan 16, 2014 by

ASUS-Fonepad-Note-FHD-6_2 asusshop.lvTehnoloģijas strauji attīstās un veco vietā nāk daudzi jauni risinājumi. Daudzi cilvēki portatīvo datoru vietā izvēlas planšetdatorus savām ikdienas vajadzībām, jo tie ļauj ātri un vienkārši iegūt svarīgāko informāciju, kā arī vienkārši aizpildīt brīvo laiku. Viens no tādiem ir arī Asus MeMOPad FHD 10.

Asus MeMOPad FHD 10ir ar 10,0’’ lielu ekrānu, kas ļauj sniegt 1920×1200 Full HD attēla kvalitāti. Pati iekārta ir tikai 9,5 mm bieza ar svaru 580 g, kas to padara par parocīgu pārnēsāšanai praktiski visur, kur vien vēlas doties. Tiem, kuriem patīk sazināties video tiešsaistē, noteikti noderēs ierīces priekšā iebūvētā 1,1 milj. pikseļu kamera. Runājot par pašu sistēmu, var teikt, ka Android 4.2 JellyBean sistēma ir pārsteidzoši ērta un praktiska lietošanai. Ierīcei ir 2GB operatīvā atmiņa jeb RAM, kas nodrošina pietiekami ātru tās darbību.32GB lielā statiskā atmiņa būs pilnīgi pietiekama, lai uzglabātu pašus svarīgākos failus, kā arī tos ērti apstrādātu.Papildus planšetdatoram ir arī dažādi sensori kā G-Sensor, LightSensor, Gyroscope, E-CompassunGPS. Sevišķi tie, kuriem patīk fotografēt, novērtēs micro SD karšu lasītāju. Kā papildus pieslēgvietas var minēt micro HDMI, micro USB un 3,5 mm ligzdu austiņām vai mikrofonam(tādiem pašiem kā portatīvajam datoram). Kopumā ir ierīkotas divas kameras – 1,2M pikseļu priekšā un 5,0M pikseļu aizmugurē. Tas sniedz iespēju uzņemt arī pietiekoši labus attēlu, ja pie rokas nav nekādas citas kameras. Ierīci darbina litija jonu baterija, kas spēj turēt līdz 10 darba stundām. Ierīcei papildus nāk arī 2 gadu vispasaules garantija, kas sniedz iespējamību to labot arī ārpus Latvijas, savukārt Latvijas iedzīvotājiem noteikti patiks iespējamība garantijai ‘‘no durvīm līdz durvīm’’, jeb iespēju planšetes īpašniekam neiziet no mājām, lai nogādātu planšeti remontā vai arī paņemtu to no turienes.

Asus MeMOPad FHD 10ir lielisks risinājums katram, kurš grib būt vienmēr informēts un apmainīties datiem bez liekas sarežģītības.

Ienāc Asusshop.lv, kur atradīsi gan planšetdatoru gan portatīvo datoru piedāvājumu!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *