Ātrais kredīts arī brīvdienās un darba dienu vakaros

Apr 27, 2013 by

Ātrais kredīts brīvdienāsLielākā daļa banku un citu kredītiestāžu strādā tikai darba dienās, turklāt to darba laiks ir ierobežots. Pēc tam, kad beidzas darba diena un Jums ir laiks, lai aizietu līdz bankai, tā jau ir slēgta. Tāpat aizdevumu ne vienmēr iespējams saņemt tieši tad, kad tas ir nepieciešams, piemēram, ja ieraugāt kādu nepieciešamu akcijas preci. VIA SMS ir lielisks risinājums – ātrais kredīts, kas pieejams arī brīvdienās un darba dienu vakaros.

VIA SMS ātrais kredīts ir aizdevums, kas pieejams arī brīvdienās un darba dienu vakaros. Turklāt šo aizdevumu ir iespējams saņemt tikai 15 minūšu laikā. Tas nozīmē, ka aizdevums lieliski noderēs gadījumos, kad nauda ir nepieciešam steidzami, piemēram, ja saplīst kāda mājsaimniecībā ļoti vajadzīga ierīce vai pienāk negaidīts rēķins. Tāpat šis aizdevums lieliski noderēs gadījumos, kad Jums vienkārši nav laika, lai aizietu līdz bankai noformēt kredītu.

VIA SMS ātrais kredīts:

  • aizdevums līdz 300 latiem;
  • uz laiku līdz 30 dienām;
  • bez ķīlas un galvojuma.

VIA SMS ātrais kredīts

Aizdevums pie VIA SMS ir patiešām ērti., ātri un vienkārši noformējams. Lai to saņemtu, Jums nevajadzēs pat doties uz banku vai citu kredītiestādi. Visas nepieciešamās darbības tā saņemšanai Jūs varēsiet veikt, izmantojot mobilo tālruni un internetu.  Parasti aizdevuma noformēšana neaizņem vairāk par 15 minūtēm. Turklāt Jums nevajadzēs noformēt tādas formalitātes kā ķīla vai galvojums.

Saņemt aizdevumu pie VIA SMS jūs varat no 8.00 līdz 22.00 darba dienās un no 10.00 līdz 20.00 sestdienās un svētdienās. Lai noformētu aizdevumu, Jums ir jādodas uz interneta vietni viasms.lv, jānorāda vēlamais aizdevuma apmērs un atmaksas termiņš un, sekojot norādēm, jāveic reģistrācija. Reģistrāciju būs nepieciešams apstiprināt, pārskaitot vienu santīmu lielu reģistrācijas maksu no sava bankas konta. Tas vajadzīgs, lai VIA SMS varētu pārliecināties par kredītņēmēja personību.

VIA SMS ātrais kredīts ir pieejams Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 65 gadiem bez kavētiem kredītu maksājumiem un pārkāptām līgumsaistībām.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *