Izdevīgākais ātrais kredīts internetā

Oct 21, 2013 by

ātras aizdevums internetā viasms.lvVai ik dienu gadās situācijas, kad ikmēneša ienākumi ir iztērēti, bet nepieciešama nauda kādam neatliekamam gadījumam. Protams, var aizņemties no radiem, draugiem vai paziņām, taču kā zināms, aizņemties no līdzcilvēkiem bieži ir sarežģīti, jo nereti tā iespējams sagraut labas attiecības. Gadījumos, kad nepieciešams naudas aizdevums, gudrāk ir paļauties uz kādu no kreditoriem, kas piedāvā ērtus, izdevīgus un vienkāršus aizdevuma nosacījumus, atmaksas termiņus un citas iespējas. Īstermiņa naudas aizdevumiem visizdevīgākie ir nebanku kreditori, kas īslaicīgām naudas problēmām piedāvā tā saucamo ātro kredītu, ko iespējams noformēt internetā. Līdz ar to nav nepieciešams pat sagatavot algas izziņas un doties uz pakalpojuma sniedzēja iestādi, lai noformētu kredītu. Kā zināms, tas aizņem daudz laika. Taču ātro kredītu aizdevēji sagatavojuši izdevīgus piedāvājumus, ko ērti un ātri iespējams noformēt internetā.

Viens no uzticamākajiem ātro kredītu aizdevējiem internetā ir Latvijā populārā kredītu kompānija Viasms, uz kuru jau kopš 2009. gada nebaltās dienās paļaujas neskaitāmi iedzīvotāji.

Viasms ir ātro kredītu kompānija, kas Latvijā dibināta kā viena no pirmajām šāda veida kompānijām mūsu valstī. Tā ietilpst strauji augošās SIA „VIA SMS” grupas uzņēmumā, kas darbojas arī tādās valstīs kā Lietuva, Polija, Čehija, Zviedrija, Spānija un citās. Kā jau noprotams, uzņēmuma pamatdarbība ir privātpersonu kreditēšana. Kompānija saviem klientiem izsniedz aizdevumus līdz tūkstoš latiem ar atmaksas termiņu līdz vienam gadam. Aizdevumi ir paredzēti neparedzētu pirkumu iegādei vai finansiālu problēmu risināšanai.

Gadu gaitā krātā kreditora darbība parāda, ka, izmantojot mūsdienīgus tehnoloģiskos sasniegumus un nodrošinot augstu klientu apkalpošanas kultūru, Viasms īsā laikā ir izdevies ieņemt stabilas pozīcijas īstermiņa kreditēšanas segmentā Latvijā, kā arī panākt strauju klientu skaita pieaugumu. Tas liecina par to, ka cilvēki atzinuši – Viasms ātrais kredīts internetā ir labs un izdevīgs risinājums klientu ikdienai.

Izdevīgs ātrais kredīts internetā – tas nozīmē patīkamas procentu likmes, ērti atmaksas termiņi un vienkāršoti aizdevuma saņemšanas noteikumi. To piedāvā jau minētais ātro kredītu aizdevējs Viasms. Neliedz sev kāroto, izmanto aizdevumu savu mērķu realizēšanai un sasniedz plānoto ar izdevīgo Viasms ātro kredītu internetā

Lai uzzinātu vairāk par aizdevuma iespējām pie Viasms ienāc ŠEIT!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *