Ātrais kredīts – izvēlies izdevīgāko!

Jan 23, 2014 by

smscredit.lv bezmaksas aizdevumsĀtrais kredīts pašlaik ir viens no populārākajiem kredīta veidiem, ko izsniedz vairāk nekā desmit dažādas kompānijas. lielais piedāvājums var radīt apjukumu, tāpēc ne vienmēr ir viegli atrast piemērotāko risinājumu. Kompāniju piedāvājums atšķiras ar dažādiem rādītājiem, piemēram, procentu likmi, atmaksas laiku un citiem. Šeit jūs varat iepazīties ar dažiem padomiem, kā paātrināt izvēles gaitu.

Pirms uzsākt vairāku piedāvājumu salīdzināšanu, ir vēlams raksturot, kādiem kritērijiem jāatbilst kredītam. Atrodiet atbildes uz šādiem jautājumiem:

  • Cik lielu naudas summu gribat aizņemties?
  • Cik ilgā laikā plānojat aizņēmumu atdot?
  • Cik drīz gribat naudu saņemt savā kontā?

Ja jums ir nepieciešams salīdzinoši mazs īstermiņa aizdevums, ko var saņemt tikai pāris minūšu laikā, ātrais kredīts ir tieši tas, kas atbist jūsu vajadzībām. Ja aizdevuma izsniegšanas laiks nav būtisks, apsveriet iespēju pieteikties arī citam kredīta veidam, piemēram, patēriņa aizdevumam.

Tā kā ātrais aizdevums ir salīdzinoši mazs aizdevums, tas nav paredzēts vērienīgu ieceru realizēšanai. Aizdevuma summa bieži ir līdz dažiem simtiem latu, tāpēc tas ir izmantojams tādiem tēriņiem, kā neliels pirkums, atlaižu piedāvājuma izmantošana, ikdienas tēriņi un citi. Tomēr pāris ātro aizdevumu kompānijas izsniedz lielākus kredītus – līdz pat 1000 vai 1500 latiem.

Kad esat izvēlējies ātro aizdevumu, kura summa atbilst jūsu vajadzībām, izvērtējiet, vai jūs apmierina arī aizdevēja piedāvātais atdošanas termiņš. Bieži ātrais kredīts ir jāatdod 30 dienu laikā, tomēr vairāki kredītdevēji piedāvā līdz 12 vai 24 mēnešiem ilgu atdošanas termiņu. Noformēšanas un izsniegšanas laiks dažādiem ātrajiem kredītiem būtiski neatšķiras un visbiežāk ir no 10 minūtēm līdz vairākām stundām garš.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *