Auto – daļa no uzņēmuma tēla

Jul 16, 2015 by

Uzņēmējdarbības vidē automašīna nereti pilda ne tikai praktisku, bet arī reprezentatīvu funkciju. Lai gan auto ir svarīgs darba instruments, kas palīdz laikus nokļūt vajadzīgajā vietā un pārvadāt preces, uzņēmuma vadības un darbinieku transportlīdzekļi tāpat sniedz potenciālajam klientam informāciju par to, cik patiesībā veiksmīga un uzticama ir kompānija. Protams, ir virkne gadījumu, kad šādi izdarītie secinājumi ir maldīgi, tomēr nevaru noliegt, ka tieši pirmais iespaids ir tas, kas bieži vien nosaka to, vai darījums izdosies, vai arī šoreiz paliksim tukšā.

Ja prezentējam sevi kā panākumiem bagātu un augošu uzņēmumu, mums ir jārada klientam atbilstošs tēls. Ja vien tavas kompānijas slava nedodas tev pa priekšu, ir svarīgi veidot pareizo priekšstatu. Šeit ietilpst ne tikai spoža ideja un vilinošas cenas, bet arī darbinieku ārējais tēls un darba instrumenti, tai skaitā respektabls automobilis. Kad vairakkārt bijām saņēmuši nicīgas piezīmes no potenciālajiem sadarbības partneriem, klientiem un konkurentiem, sapratām, ka ar steigu nepieciešams atjaunot uzņēmuma autoparku.

Izpētot virkni piedāvājumu, apstājāmies pie Sixt līzinga. Atšķirībā no citiem auto līzinga pakalpojumu sniedzējiem, Sixt piedāvāja pilna servisa ilgtermiņa nomu. Proti, pakalpojumā iekļauta ne tikai mašīnu īre, bet arī viss automašīnām vajadzīgais serviss – sākot no apkopes un beidzot ar uzraudzību. Nolēmām iepazīties ar detalizētu piedāvājumu un sapratām, ka šis risinājums būs tas, kas patiešām palīdzēs mūsu biznesa attīstībai.

Sixt piedāvā īpaši plašu un vērienīgu automašīnu klāstu. Ikviens korporatīvais klients var veidot autoparku no dažādu modeļu un klašu mašīnām. Lai gan cenas atšķiras, piedāvātajiem spēkratiem ir kas kopīgs – tie visi ir lieliskā tehniskajā stāvoklī un ne vecāki par diviem gadiem. Tādējādi varējām būt droši, ka visi mūsu uzņēmuma auto ne tikai pildīs savas funkcijas, bet arī papildinās uzņēmuma tēlu. Automašīnas iespējams iznomāt uz noteiktu laika periodu par noteiktu summu – neatkarīgi no dažādiem apstākļiem, ikmēneša nomas maksa visu īres periodu paliek nemainīga.

Auto lietošanas periodā Sixt nodrošina pilnu mašīnu apkopi un servisu. Ikvienam auto tiek regulāri veikta tehniskā aprūpe, laikus tiek padomāts par nodokļu un apdrošināšanas nomaksu, kā arī par to, lai, veicot tehnisko apskati, mašīna būtu atbilstošā stāvoklī. Uzņēmumam nav jāuztraucas ne par auto remontu, ne tādiem ikdienišķiem darbiem kā eļļas vai riepu maiņa – Sixt darbinieki parūpēsies ne tikai par to, lai visi darbi tiktu izdarīti operatīvi, bet arī par to, lai pakalpojuma ņēmējs jau laicīgi būtu informēts par tuvojošos uzdevumu un tā izpildes termiņu. Savukārt tikmēr, kamēr auto atrodas servisā, uzņēmuma rīcībā nonāk cits, līdzvērtīgs modelis. Sixt palīdzēs ar diennakts servisu arī tad, ja mašīnai kas atgadīsies, kamēr darbinieks būs ceļā, nodrošinot tehnisko palīdzību vai auto evakuāciju.

Patīkama priekšrocība ir arī auto uzraudzības sistēma, ar ko tiek aprīkotas izvēlētās mašīnas. Izmantojot GPS, ir iespējams jebkurā laikā noteikt katra auto atrašanās vietu, tā brīža maršrutu, nobraukumu un apstāšanās punktus. Tādā veidā iespējams optimizēt tēriņus un panākt, ka resursi tiek ieguldīti efektīvāk.

Sixt – tā ir izvēle, kas atmaksājas. Izmantojot Sixt auto līzinga pakalpojumus, iespējams ne tikai veidot uzņēmuma tēlu un apliecināt gūtos panākumus, bet sasniegt jaunas virsotnes un izvirzīt augstākus mērķus. Padarot efektīvāku uzņēmuma darbu, mums izdevās vairot peļņu un attīstīt darbību.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *