Auto īre

Sep 3, 2015 by

slaidersSavs auto ir remontā, taču ikdienā bez tā nevar iztikt? Vai sava auto izmērs  neatbilst vajadzībām? Tuvojas īpaša diena un vēlaties to sagaidīt ar īpaša auto īri? Mēs Jums varam palīdzēt!

Ecorent.lv piedāvā izīrēt dažāda veida automašīnas plaša klāsta vēlmēm un vajadzībām. Piedāvājam gan privātpersonām, gan juridiskajām personām iznomāt sekojoša veida auto:

Auto noma ar gāzi. Atvieglo ikdienas darbus un izdevīgu auto! Esi saudzīgs pret vidi un savu maciņu iznomājot ar gāzi nodrošinātu auto.

Auto noma ar šoferi. Vajadzīgs auto un šoferis? Nekādu problēmu! Ir iespējams nodrošināt arī autovadītāju praktiski jebkuram automašīnu veidam un kategorijai.

Auto noma kāzām. Lai laulātā pāra svarīgākā diena paietu bez pārsteigumiem! Piedāvājumā ir dažādas klases un cenu auto, kuri padarīs Jūsu dienu neaizmirstamu.

Busu noma. Mikroautobusi – labs risinājums pārvadājumiem un ceļojumiem. Piedāvātajiem mikroautobusiem ir 8-9 vietas un dīzeļdegvielas dzinējs, kurš ietaupīs degvielas patēriņu.

Džipu noma. Ir nepieciešams auto apvidus vajadzībām? Vai vienkārši vēlaties pamēģināt kaut ko jaunu? Džips būs īstā izvēle!  Šis varenais auto dos jaunas izjūtas ne tikai ātruma un jaudas ziņā, bet arī jaunu piedzīvojumu gūšanā!

Ilgtermiņa autonoma. Nepieciešama autonoma uz vismaz 1 mēnesi? Šis ir īstais risinājums! Īrējot auto uz ilgāku laika periodu ir iespējams ietaupīt vēl vairāk un noslēgt izvedīgāku līgumu. Ja rodas nepieciešamība, iespējams samainīt arī automašīnu par papildu samaksu.

Kabrioletu noma. Kurš gan nevēlētos vismaz vienu reizi mūžā doties izbraucienā ar kabrioletu? Tas ir praktisks un ērts, īpaši vasaras mēnešos, jo tam ir salokāms jumts, kurš palīdzēs baudīt  gada siltākās dienas.

Kravas auto noma. Ja rodas nepieciešamība pēc ietilpīga auto, mums ir risinājums! Šī auto īre ir iespējama gan ilgtermiņa, gan arī īstemiņa vajadzībām.

Luksus autonoma –  pašiem izvēlīgākajiem un tiem, kuri vēlas saņemt augstākās klases komfortu. Piemērota dzīves situācijām, kad patiešām vēlaties atstāt paliekošu iespaidu!

Pilnpiedziņas auto noma – ekonomiskiem un ērtiem pārbraucieniem.  Piemērots tiem, kuri vēlas izdevīgu un ērtu auto jebkuriem dzīves apstākļiem!

Sporta auto noma. Automašīnu veids, kurš neprasa liekus komentārus. Sporta automašīnas ir izslavētas ar savu ātrumu un kvalitāti, palīdzot autovadītājam sasniegt sev vajadzīgās vietas bez liekas piepūles. Modernā skaņu un drošības sistēma ļaus vēl pilnvērtīgāk izbaudīt braucienu.

VIP auto noma. Ar šo pakalpojumu ir iespējams sēsties pie stūres pasaules ekskluzīvākajiem auto! Atstāj iespaidu ar tādiem zīmoliem kā Toyota, Mercedes.. Kvalitāte un komforts garantēts.

Ikkatram var gadīties situācija, kad ir nepieciešams izīrēt auto. Tam var būt visdažādākie iemesli – savas mašīnas remots, lielāki  pārvadājumi, svētku dienas, tīra ziņkārība izmēģināt dažādus auto..  Ar visām šīm situācijām mēs Jums varam palīdzēt ar īstermiņa un ilgtermiņa risinājumiem par saprātīgu samaksu, sākot tikai no 16 eiro dienā! Rezervējiet jau tagad, lai automašīnu varētu saņemt sev izdevīgā laikā un vietā!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *