Auto līzings jūsu uzņēmumam

Jan 25, 2014 by

sixt auto līzings jūsu uzņēmumam

Kāpēc uzticēties Sixt leasing? Sixt darbojas Eiropā jau no 1912.gada, kad kļuva par pirmo auto nomas kompāniju Eiropā un šobrīd pasaulē nodrošina ne tikai vairāk kā 150 000 nomas automašīnas, bet arī piedāvā dažādus citus pakalpojumus, tostarp auto līzingu.

Ja jūsu bizness ir saistīts ar transfēriem, produktu piegādi klientam vai jabkāda cita veida pakalpojumu sniegšanu, kas saistīta ar transporta izmantošanu, tad agru vai vēlo jūs nokļūsiet līdz jautājumam par autoparka atjaunošanu vai papildinšanu. Sixt leasing ir viens no labākajiem risinājumiem, neatkarīgi no tā vai jūs interesē tikai auto līzings vai arī vēlaties ko vairāk, piemēram pilnu auto parka uzturēšanu.

Ja jūs domājat par sava uzņēmuma nākotni un spējat novērtēt to cik dārgas ir zināšanas un laiks, tad jums būtu jāpadomā par pilna servisa auto līzingu, jo atšķirībā no parastā auto līzinga,  šis pieminētais pilna servisa pakalpojums nodrošina kaut ko daudz vairāk kā tikai automašīnu, ko jūs varēsiet likt lietā. Pilna servisa auto līzings protams dod jums iespēju saņemt automašīnu un to lietot, bet papildus tam jums būs iespēja izvēlēties arī kādu no pilna servisa pakatēm : Classic, Comfort vai Business. Ko dod šīs pilna servisa paketes? Piemēram, Classic papildus tam, ka jūs varēsiet braukāt ar jaunu automašīnu, jūs saņemsiet arī : automašīnas apdrošināšanu, tehnisko apskašu iziešanu un jautājumu sakārtošanu, kas saistīti ar nodokļiem. Pašsaprotami, ka līzinga iegādātā automašīna tiks arī aizgādāta līdz jūsu norādītajai vietai. Ja ar šiem pakalpojumiem jums ir par maz, tad jūs varat izvēlēties Comfort paketi, kurā papildus būs iekļauts : riepu serviss, auto tehniskās apkopes, 24 h palīdzība uz ceļa un sodu administrēšana. Bet ja vēlaties, lai jums vispār nebūtu jādomā par automašīnām, kuras lietojat darba vajadzībām, izvēlēties Business paketi vai kādu no papildus pakalpojumiem, kas nodrošinās arī GPS sistēmu uzturēšanu un pilnu auto parka vadību.

pilna servisa auto līzings

Kāpēc tērēt laiku lietās, kurās neesat speciālists, ja varat izvēlēties labākos speciālistus, kuri palīdzēs jums nopelnīt vairāk un ietaupīt laiku kādam papildus ceļojumam vai atpūtai ar ģimeni! Sadarbība ar Sixt leasing vienmēr ved jauniem panākumiem!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *