Auto noma – labs veids atpūtai

Sep 30, 2013 by

Ja esat nolēmuši brīvdienās doties izbraukumā pa Latviju vai pa vēl tālākiem ceļiem, tad vispatīkamāk ir braukt automašinā, nevis izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus. Tad, ja jums nav pašiem savas mašīnas, bet ir autovadītāja tiesības, lieliska brīvdienu izvēle ir automašīnas noma.Autonomas priekšrocības, salīdzinot ar sabiedrisko transportu, ir lielāka brīvība un neierobežotas pārvietošanās iespējas, mazāks cilvēku skaits un, protams, neatkārtojamā sajūta, ka jūs braucat autombīlī pa svešu valsti tā, it kā tā būtu jūsu dzimtā puse un jūs pazītu katru zemes stūrīti.

sixt autonoma

Sixt auto noma ir starp pazīstamākajiem un uzticamākajiem auto nomas uzņēmumiem ne tikai Latvijā, bet arī visā Baltijas reģionā un Eiropas savienībā. Tādējādi, vienalga, vai dodies ciemos pie vecmāmiņas uz Tallinu, Klaipēdu vai pie radiem Krievijā, vai plānojat atpūtas bruacienu uz Tenerifi, jūs vienmēr gaidīs jauks autombīlis, piemērots jūsu vēlmēm un maka biezumam. Tiek piedāvāti dažādu marku autombīļi- varat izbaudīt  Bentley kvalitāti, Aston Martin, Maserati Gran Turismo, Ferrari, vai Rolls Royce dinamiku. Varat izvēlēties jaunākās ekonomiskās, vidējās, biznesa un premium klases automašīnas ar automātisko vai manuālo ātrumkārbu.Ja dodaties uz kādu eksotikāku vai vienkārši mazāk pazīstamu valsti un vēlaties to iepazīt līdz vissīkākajai detaļai, tad jums nepieciešami gida un pieredzējuša šofera pakalpojumi. Iepriekš minētā firma spēs jums nodrošināt arī to.

maserati_granturismo

Līdzīgi kā dažādi lielveikali piedāvā savas katrs savas atlaižu kartes, kas nodrošina pircējus ar dažādiem bonusiem, arī kompānija “Sixt auto noma” saviem klientiem piedāvā atlaižu kartes. Piesakoties bez maksas auto nomas klienta lojalitātes kartei, varat saņemt atlaides auto nomas pakalpojumiem. Ar aviokompāniju un viesnīcu lojalitātes kartēs varat krāt punktus par auto nomu. Kompānija ir arī moderna un iet līdzi laikam, automašīnas iespējams rezervēt, izmantojot mobīlās ierīces iPhone, iPad, Blackberry un citas.

Lai klientiem būtu ērtāk, “Sixt auto nomas” biroji atrodas visu Baltijas valstu galvaspilsētas un lidostās, tas nozīmē to, ka , nokļūstot Lietuvā vai Igaunijā ārkārtas situācijā, kad nepieciešams iznomāt automašīnu, jo jūsējā, piemēram, saplīst pusceļā, nva jādodas atpakaļ uz Latviju, bet atliek iegriezties tuvākajā auto nomas birojā, kas jūsu problēmu ātri vien atrisinās.

Varbūt jūs esat ieplānojis nevis garun atpūtas ceļojumu uz tālām Eiorpas zemēm, bet plānojat nelielu nedēļas nogali tepat kaimiņvalstīs? Kompānija “Sixt” piedāvā īpašas cenas nedēļas nogales piedāvājumiem laikā no piektdienas plkst. 12. 00. līdz pirmdienas plkst. 9.00.

Plānojot ceļojumu, svarīgi ir iepriekš izstrādāt maršrutus, noskaidrot auto nomas punktu atrašanās vietu katrā zemē. Šim nolūkam ļoti palīdz pārskatāma uzņēmuma mājas lapa. Ideāli, ja iespējamie auto nomas punkti norādi kartē, jo vizuāli šāda veida informāciju ir vieglāk uztvert.

Vārdu sakot, ja vien jums ir iespēja piepildīt savu senloloto sapni par sauļošanos Spānijas pludmalē, pastaigu pa Viļņu vai Maskavu, tad šis ir īstais brīdis, lai sapnis taptu par realitāti. Un lai jums veiksmīgs ceļojums, izmantojot autonomas pakalpojumus.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *