AUTO RIEPU SERVISS RĪGĀ PAR VISLABĀKO CENU.

Dec 6, 2020 by

Līdzīgi kā cilvēki nestaigā bez kurpēm, ir sarežģīti atrast auto, kas brauktu bez riepām. Riepu nolietojums kā arī tehniskais stāvoklis visādā ziņā ir ārkārtīgi svarīgs drošības rādītājs. Neatkarīgi no tā, kāda veida riepas izmantojat, automašīnai ir jābūt drošai.Mašīnas riepas būs iespējams nopirkt dažādās cenu kategorijās. Automašīnas servisa darbinieki un auto riepu eksperti, vienmēr laipni atbildēs uz visiem jautājumiem un konsultēs par atbilstošāko risinājumu. Ziemas riepas būs iespējams arī nodot glabāšanā, nesezonas laikā. Auto riepu servisi vienmēr nodrošina visāda veida pakalpojumus, saistītus ar auto riepu stāvokļa pārbaudi. Piemēram, auto riepu diski ir svarīga sastāvdaļa jebkuram autobīlim, tālab arī disku pārbaude reizē ar auto riepu pārbaudi, tiek vienmēr nodrošināta. Iespēja sabojāt diskus, braucot pa Latvijas ceļiem, ir ļoti liela iespējamība, tādējādi to apkope ir ļoti svarīga. Riepu serviss piedāvā arī riepu maiņu un riepu balansēšanu.

RIEPU APKOPE UN UZGLABĀŠANAS SERVISS.
Ziemas automašīnu riepu sezona mūsu valstī iesākas 1. oktobrī un beidzas pirmajā martā. Protams, ka šis laika posms var ieilgt, jo viss ir atkarīgs no laikapstākļiem. Vissezonas riepām ir obligāti jāpārbauda protektora stāvoklis pirms ziemas sezonas sākuma, lai nerastos nepatīkamas situācijas un pārpratumi. Viens no labākajiem ieguvumiem, iegādājoties jau lietotas vai arī mazlietotas riepas, nenoliedzami ir cenu starpība, kas katrā ziņā ir ievērojama, gandrīz četrdesmit procentus zemāka. Nereti, šāda atšķirība ir arī vasaras vai vissezonas riepām.Pirms pērkat lietotas vai atjaunotas riepas, noderētu konsultācija pie automašīnu riepu servisa darbiniekiem.

AUTO RIEPU SERVISA PAKALPOJUMS JEBKURAM INTERESENTAM.
Katrs klients novērtē mašīnu servisu, kas piedāvā dažāda tipa, ar riepām saistītus pakalpojumus un konsultācijas. Ļoti daudzi automašīnu servisi nodrošina arī riepu uzglabāšanas pakalpojumu, jo, būsim reāli – ne visiem mājokļi ir īpaši piemēroti tam, lai pareizos apstākļos uzglabātu papildus riepu komplektu, nemaz nerunājot par to, ka tas aizņem vietu. Mašīnas riepas servisos visā Latvijā ir iespējas pārbaudīt, labot, mainīt un arī visādi citādi savest kārtībā esošajai vai arī nākošajai darba sezonai. Lai pārvietošanās pa Latvijas ceļiem būtu vēl tīkamāka, ir iespēja izmērīt arī protektora biezumu, kas ir īpaši svarīgs ziemas riepu rādītājs, sākoties drēgnajiem laikapstākļiem.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *