Automašīnu noma.

Mar 21, 2014 by

ecorent auto nomaAutomašīnu noma nav nekāda ekstra, bet gan nepieciešamība, ja atrodaties svešā pilsētā vai dodaties tūrisma braucienā vai darba darīšanās. Ja atrodaties svešā valstī un pirms tam neesat izpētījis, kur atrast izdevīgāko automašīnu nomu, droši pastaigājiet pa lidostas vai stacijas apkārtni un noteikti, ka atradīsiet vairākus desmitus potenciālos darījumu biedrus. Visas cenas pārsvarā ir līdzīgas, taču katrs pārdevējs ar kaut ko atšķiras gan savā piedāvājumā, gan papildus pakalpojumu klāstā, kas dažkārt mēdz būs gana plašs, jo auto nomātājam katrs klients ir svarīgs, vēl jo vairāk, ja viņš ir labi atpūties un pavadījis laiku ērtā un komfortablā vidē.

Kur atrast auto iznomātāju?

Pastāv vairākas iespējas kā atrast sev tīkamu auto iznomātāju:

  • Ierodoties citā valstī vai pilsētā, pavērojiet ostu, lidostu, staciju apkārtni. Šī ir labākā vieta biznesa attīstītājiem, ne tikai sava auto parka novietošanai, bet arī reklāmu stendiem, jo potenciālais tūrists, meklējot veidu kā pārvietoties tālāk, ieraudzīs reklāmas un dosies taisnā ceļā pie auto iznomātāja;
  • Internetā, plānojot savu maršrutu, ātri un ērti var atrast un izvēlēties auto iznomātāju ievadot galamērķa datus un dažas atslēgas frāzes google meklētājā. Šādā veidā var arī rezervēt sev nepieciešamo automašīnu un, ierodoties pie iznomātāja, netērējot lieki laiku, saņemt savu automašīnu, parakstīt nomas līgumu un doties ceļā.

Kāds ir piedāvājums?

Ņemot vērā to, ka auto iznomātāji vēlas apmierināt jebkura klienta vēlmes, piedāvāto nomas automašīnu skaits un veids būs dažāds un sev tīkamu nomas auto atradīs gan tie, kas vēlas izmantot ekonomiskās klases automašīnas, gan tie kas raduši pārvietoties ar luksusa klases spēkratiem. Arī lielākam draugu pulciņam vai ģimenēm ir iespēja iznomāt automašīnu un justies ērti visa ceļojuma laiku, jo piedāvājumā ir miniveni un mikroautobusi. Dažādi automašīnu aksesuāri un papildierīces noteikti arī būs atrodamas iznomātāja piedāvājuma klāstā – gan dažādi bērnu sēdeklīši, GPS, lai brauciena laikā nebūtu lieki jāmaldās un jātērē degviela un laiks, jumta bagāžnieki, piekabes un daudz kas cits.

Ja Jums nepieciešama ilgtermiņa noma, tad ienāciet Ecorent.lv mājas lapā!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *