Automobiļu veidi, ko piedāvā auto noma

Mar 13, 2013 by

Uzņēmumi, kas Latvijā sniedz auto īres pakalpojumus, piedāvā visdažādākos automobiļus, kuru noma nereti iekļauj atšķirīgus nosacījumus un izmaksas. Šo apstākļu dēļ ir svarīgi pārzināt pastāvošo auto daudzveidību un izvēlēties sev vispiemērotāko variantu vēl pirms auto noma tiek veikta un apstiprināta.

Ņemot vērā klientu atšķirīgās vēlmes un iespējas, lielāka daļa auto nomas uzņēmumu piedāvā virkni visdažādāko transportlīdzekļu veidu. Automobiļi atšķiras to lieluma un ietilpības, kā arī degvielas patēriņa ziņā. Citi uzņēmumi piedāvā arī tādus specializētus transportlīdzekļus kā kabrioletus, limuzīnus, retro automobiļus, luksus klases auto, pasažieru mikroautobusus un pat hibrīdauto.

automašīnu īreNereti šāds auto īres aģentūru piedāvājums ir atkarīgs no pieprasījuma konkrētajā vietā – visdrīzāk, nebūs grūti veikt kabrioleta vai luksus auto īri kādā „ballīšu pilsētā”, bet klusas mazpilsētas auto noma, iespējams, iekļaus tikai funkcionālus vidējas klases auto. Lai arī kā, mūsdienās, balstoties uz atšķirīgajām klientu vēlmēm, daudzi auto nomas uzņēmumi cenšas sniegt pēc iespējas dažādāku automobiļu veidu īres iespējas.

Meklējot sev piemērotāko nomas auto Interneta mājas lapās, svarīgi pievērst uzmanību papildus informācijai par transporta līdzekli. Šāda informācija parasti iekļauj ziņas par:

  • pārnesumkārbas tipu (automātiskā/manuālā);

  • durvju skaitu;

  • maksimālo pasažieru skaitu;

  • motora tilpumu;

  • degvielas patēriņu uz 100 km;

  • vai auto ir aprīkots ar gaisa kondicionieri, u.c.

Lai padarītu automobiļa izvēli vieglāku, tie var tikt iedalīti dažādās apakšgrupās saskaņā ar to īpašībām. Ekonomiskās klases automobiļu (piemēram, VW Polo) priekšrocība ir to nelielais degvielas patēriņš, bet kompaktie auto izceļas ar to praktiskumu (piem., jaunākie VW Golf modeļi). Visdrīzāk, mikroautobusa vai ģimenes auto noma būs balstīta uz atbilstošu nepieciešamību pēc tieši šāda tipa transporta līdzekļiem, bet vēl citos gadījumos daudzi dos priekšroku vidējas vai lielās klases pasažieru auto nomai. Sekojot šādai klasifikācijai, auto noma tiek padarīta vienkāršāka un ātrāka.

Ja, aplūkojot uzņēmuma mājas lapu, joprojām nav radusies pārliecība par atbilstošajam gadījumam vispiemērotāko auto veidu, vienmēr ir iespējams sazināties ar auto nomas aģentūras pārstāvjiem personīgi. Visbeidzot, lai arī auto nomas iespēju dažādība jaunam klientam varētu izraisīt pat nelielu apjukumu, tā jāuzskata vienīgi par priekšrocību sev vispiemērotākā auto izvēlē.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *