Autoskolas Credo atsauksmes

Aug 19, 2013 by

autoskolasPiemērotu autoskolu izvēle vienmēr ir sarežģīts uzdevumus tiem, kas vēlas uzsākt apmācības uz sevis izvēlētā transportlīdzekļa. Īpaši grūti tas ir tad, ja draugi vai radi nevar dot nekādus padomus autoskolu izvēlē vai tad, ja atsauksmes no katra ir atšķirīgas. Tomēr jāsaka godīgi, ka visvairāk atsauksmju, tajā skaitā visvairāk tieši pozitīvo komentāru, ir ar Latvijas lielākajām un pazīstamākajām autoskolām, tajā skaitā arī autoskolu Credo.

Autoskola, kas darbojas Latvijā jau 12 gadus!

Autoskola Credo darbojas Latvijā jau 12 gadus un šajā laikā ir paspējusi iemantot uzticamas un kvalitatīvas autoskolas titulu, ko apliecina arī lielā topošo vadītāju ieinteresētību par mācīšanos tiešo pie Credo. Kopā visā laika periodā ir apmācīti vairāk kā 22 000 kursantu, kas ir ievērojams rādītājs un ar to skola izceļas no saviem konkurentiem.

Kāpēc vērts izvēlēties tiešu autoskolu Credo?

  • Piedāvā 10 kategoriju apguvi (A, A1, B, BE, C1, C, CE, D, D1 un 95.kodu).
  • Autoskolas filiāles atrodas pa visu Latviju, tajā skaitā ne vien Rīgā, bet arī Baložos, Jūrmalā, Liepājā, Jelgavā, Ventspilī un Daugavpilī.
  • Audzēkņi nokārto CSDD teorijas eksāmenu ar vidējo sekmību 88%, kas viens no augstākajiem procentiem Latvijā.
  • Autoskolu pabeidz 92% no apmācību uzsākušajiem.
  • Katrs Credo kursants pēc auto vadīšanas apmācības kļūst par „SOS” kluba biedru bez maksas!

Kā jau tika minēts, autoskolai ir filiāles pa visu Latviju. Ar visu filiāļu koordinātēm un kontaktinformāciju iespējams iepazīties Credo mājas lapā. Turpat pieejama arī cita noderīga informācija – gan par apmācāmajām kategorijā, gan par kursu cenām, gan par bijušo kursantu atsauksmēm!

Tiem, kas meklē labāko autoskolu Rīgā, noteikti ir jāiekļauj autoskola Credo savā sarakstā un, pakonsultējoties ar zinošajiem darbiniekiem un ņemot vērā visas piedāvātās priekšrocības, ļoti iespējams izvēle kritīs tieši par labu autoskolai Credo. Viena no autoskolas galvenajam filiālēm atrodas Rīgā, Aspazijas 34-312 (pie T/C „Galerija”), tālrunis uzziņām un jautājumiem: + 371 67 220 800.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *