Batuti lieliem un maziem lēkātājiem

May 22, 2013 by

BatutiCik daudz prieka gan sagādā vienkārša lēkāšana uz atsperīgas virsmas – to zina katrs, kurš kaut reizi pamēģinājis palēkāt uz batuta. Grūti iedomāties bērnus, kas lēkāšanu uz batuta nosauktu par garlaicīgu nodarbi. Ne velti bērni, kuriem mājās vēl nav batuta, izmanto katru iespēju palēkāt pa gultām. Arī pieaugušajiem šī aktivitāte uz atsperīgajiem batutiem sagādā jautrību un pozitīvas emocijas ilgam laikam.

Kopš Latvijā šīs aktīvās atpūtas atrakcijas – batuti – kļuvuši populāri, daudziem jau zināms, cik tie ir lielisks brīvā laika pavadīšanas veids kā maziem, tā lieliem lēkātājiem. Turklāt – intensīva lēkāšana uz batuta reizē ir arī sports, jo lēkājot attīstās ķermeņa koordinācija un uzlabojas muskuļu tonuss. Taču lielākoties batutu izmanto, kā lielisku aktivitāti ikdienā un kopīgu izklaidi pasākumos ar ģimeni vai draugiem. Tāpat arī batuts būs lieliska atrakcija bērnu ballītē vai vasarīga brīvā laika pavadīšana jauniešiem skolas brīvlaikā.

Lēkāšana uz batuta ir vienmēr aktuāls izklaides un sporta veids. Ja vēlies iepriecināt bērnus vai piepildīt savu bērnības dienu sapni, izvēlies kādu no batutiem, ko piedāvā Latvijā labākais interneta veikals 220.lv! Tur pieejami batuti, kas piemēroti kā bērniem, tā arī pieaugušajiem. Tie ražoti no augstvērtīgiem, izturīgiem materiāliem un kalpo ilgus gadus. Tādēļ, nopērkot batutu interneta veikalā 220.lv, ģimenes ikdiena ne tikai šovasar, bet pat vairāku gadu garumā kļūs krāsaināka un aktīvāka.

Interneta veikalā 220.lv nopērkami batuti ar dažādiem diametriem – sākot no 97 centimetriem līdz pat vairākiem metriem. Rūpējoties par pašu un it īpaši bērnu drošību, batutu ieteicams iegādāties ar papildu aprīkojumu, proti, drošības tīklu, kas aktivitātes laikā neļaus izlidot ārpus batuta atsperīgās virsmas un gūt negaidītas traumas.

Dažāda veida un aprīkojuma batuti interneta veikalā 220.lv nopērkami par dažādām cenām – sākot ar pārdesmit latiem līdz pāri par divsimt latiem. Tos iespējams iegādāties, tūlīt norēķinoties par visu summu, vai uz nomaksu, mēnesī maksājot no 3,18 līdz 14, 74 latiem, kas atkarīgs no izvēlētā lieluma un aprīkojuma batuta.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *