Bērnu ratiņi – kā izvēlēties?

Jul 16, 2015 by

bernu ratiniKad pāris uzzina, ka kļūs par vecākiem un pēc 9 mēnešiem mazais ķipars nāks pasaulē, sākas neliels apjukums un nesapratne par to, ar ko sākt nepieciešamo preču iegādi mazulim. Saprotams, ka kaudzi ar drēbē pirkt nav vērts, jo nepaies ne pāris mēneši, kad mazulis būs izaudzis un nepieciešams lūkot pēc jaunas drēbju kārtas. Iesākumam būtu jāiegādājas mēbeles – gultiņa, pārtinamais galds, kumode vai skapis. Pēcāk jau var sākt domāt par ratu iegādi. 9 mēneši ir laiks kurā izpētīt piedāvājumu var atliku likām, jo nepieciešams pārliecināties, ka būsiet apmierināti ar ratu kvalitāti, izskatu un funkcijām, jo rati tiek pirkti ne tikai mazulim, bet arī savā ziņā pieaugušajam, jo tieši mamma un tētis būs tie, kuri ratus stums.

Kādus ratus vēlaties?

Mūsdienās ir fantastiska iespēja iegādāties tieši to, ko vēlamies un nav nepieciešams pielāgot lietas savām vajadzībām, ja ir iespēja iegādāties tieši to, kas nepieciešams. Mūsdienās populāri ir divi ratu veidi:

  • Bērnu ratiņi, ko dēvē par 3 in 1 – ietver sevī kulbu, sporta ratu daļu un bērnu autosēdeklīti. Šie ir vieni no populārākajiem ratiem, ko vecāki izvēlas iegādāties.
  • Universālie bērnu ratiņi – tie ir lietojami no bērna dzimšanas līdz pat 3 gadu vecumam. Tieši tādēļ tos dēvē par universālajiem. Parasti šiem ratiem nāk līdzi arī pārnēsājamā soma, kurā var ieguldīt bērnu līdz maksimums 6 mēnešu vecumam (individuāls rādītājs katra ražotājam).

Internets vai parastais veikals?

Bērnu ratiņi varētu būt tā preču grupa, kuru vēlamies iegādāties īpaši uzmanīgi, lai nebūtu jāviļas un arī nebūtu sajūta, ka nauda ir izmesta vējā. Bērnu ratiņi nav tā lētākā prece, bet to visu atsver gan piedāvājums, gan funkcijas un arī tas, ka tie parasti tiek izmantoti ilgtermiņā. Rati, kas iegādāti kādā interneta veikalā, nav ne par matu sliktāki par tiem, kas tiek pirkti parastajos veikalos. Vēl jo labāk – tie tiek piedāvāti par izdevīgākām cenām un arī piedāvājums ir krietni lielāks.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *