Datori uz nomaksu – līzinga priekšrocības

Oct 30, 2013 by

1a.lv datoriNomaksa ir patiesi lieliska iespēja tiem, kam tagad nepietiek savu līdzekļu, lai iegūtu savā īpašumā lietas, kas viņiem patiesi nepieciešamas, vai nu tas būtu dators vai kas cits. Piem., ja pēkšņi salūzt vecais dators un tas nepieciešams darbam vai studijām, bet uz doto līdzekļu naudas nav, tad līzings ir teju vai vienīgā iespēja kā iegūt jaunu datoru.

Nomaksas priekšrocības:

  • Mazākas sākotnējās izmaksas. Galvenā priekšrocība ņemot datoru uz nomaksu ir fakts, ka to iespējams iegūt savā īpašumā par pavisam nelielām izmaksām (parasti pirmās iemaksas veidā). Tā kā par datoru būs jānorēķinās ar ikmēneša iemaksām, Jau tagad varat iegūt datoru, ko varbūt par paša līdzekļiem nekad uzreiz nevarētu nopirkt.
  • Elastīgi termiņi. Līzings jeb datori uz nomaksu parasti pieejami uz ilgu laika periodu. Tie var būt 3 mēneši, bet tik pat labi arī gads vai vēl ilgāks laiks. Jo ilgāks periods kādā ņemat datoru uz nomaksu, jo mazāki ikmēneša maksājumi.
  • Iespēja atlikt iemaksu. Daudzas līzinga kompānijas ļauj arī atlikt līzinga iemaksas, piem., paņemot datoru uz nomaksu uz 12 mēnešiem, bet sāk maksāt vien ar 3. mēnesi.
  • Ātra noformēšana. Ja datoru izvēlaties iegādāties interneta veikalā, tad līzinga pieteikuma aizpildīšana prasa vien dažas minūtes, pēc kā ar Jums sazinās veikala klientu dienests.

Alternatīva līzingam – ātrie kredīti

 Līzingam pastāv arī alternatīva, piem., ātrie kredīti internetā. Tomēr šeit ir ļoti liela atšķirība. Paņemot ātro kredītu Jūs varat iegādāties datoru uzreiz, bet, kredīts parasti jāatmaksā mēneša laikā. Ja to nav iespējams izdarīt, maksājumu var atlikt, bet šādi Jūs samaksāsiet ļoti augstus procentus un ātrajiem kredīti jau paši par sevi izmaksā ļoti dārgi.

 Tikmēr izvēloties līzingu Jūs iegūstat datoru, tā teikt, pagaidu lietošanā, jo reāli tas pieder līzinga kompānijai. Savukārt, veicot pēdējo līzinga maksājumu dators pāriet Jūsu īpašumā. Galvenais, ka Jums nav jāierobežo savs budžets, jo šos maksājumus varat veikt izvēloties ikmēneša iemaksu lielumu pats.

Ja esiet nolēmis apskatīties datoru piedāvājumu, tad ienāciet ŠEIT!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *