Datoru somas plašā izvēlē interneta veikalā 1a.lv

May 11, 2013 by

Datortehnika un datoru somasDators kalpos ilgāk, ja tas tiks pareizi lietots un pārnēsāts. Tāpēc svarīgi ir izvēlēties pareizo datora somu. Tā datoru pasargās no nejaušiem sitieniem, kā arī palīdzēs netraumēt pašam sevi. Jaudīgi portatīvie datori mēdz svērt līdz pat 3 kilogramiem, kas ilgtermiņā var atsaukties slikti uz veselību. Plašu datora somu izvēli piedāvā interneta veikals 1a.lv!

Interneta veikals 1.a.lv apgrozījuma ziņā ir Latvijā vadošais. Interneta veikals sadarbojas ar Eiropas vairumtirgotājiem, preces iepērk vairumā, tāpēc var nodrošināt visaktuālākos jaunums izdevīgās cenās. Interneta veikalā 1.a.lv varēsiet iegādāties datortehniku, datoriem nepieciešamos aksesuārus un komponentus, kā arī sadzīves tehniku, telefonus, televizorus, preces tūrismam un citas ikdienā noderīgas lietas.

TUCANO LATO BACKPACK BLACKDatora somas meklē 1a.lv sadaļā datortehnika – datoru somas. Somas vari atlasīt pēc datora tipa: ir portatīvajiem, planšetes datoriem, IPad paredzētas somas. Pēc datora ekrāna izmēra. Pēc veida: mape, plecu soma, mugursoma, rokas soma. Piemēram, iegādājies savam bērnam datora mugursomu TUCANO LATO BACKPACK BLACK par Ls 19. Tā noderēs datoram, kura monitors 15 līdz 17 collām, izmēri:350 x 480 x 180 mm. Somas materiāls – poliesters, būs arī kabatas pudelei / mūzikas aparātam. Savam datoram iegādājies: ACME 16C14 NOTEBOOK CASE par Ls 7. Somas izmēri: 400 x 390 x 275 mm, datoram ar 16 collu ekrānu. Somas materiāls – poliesters. Somai ir divas kabatas, ārpusē īpaša kabata dokumentiem. Soma būs viegla, delikāta un funkcionāla.

Kad esi atradis piemērotāko somu, spied uz pogas “Ielikt grozā’’. Ja esi izvēlējies vairākas preces vai vēlies vairākus eksemplārus ‘’Daudzums’’ ieraksti vēlamo skaitu, tad spied ‘’Pasūtīt’’. Interneta veikalā 1a.lv ir iespējams iepirkties nereģistrējoties. Taču izdevīgāk ir reģistrēties – nākamajā reizē iepērkoties nebūs atkārtoti jāievada kontaktinformācija, kā arī reģistrētiem klientiem 1a.lv piedāvā akcijas un atlaides. Pasūtījumaapstiprinājumu 1a.lv atsūtīs uz norādīto e-pastu. Ja prece pasūtījuma brīdī atradīsies noliktavā, tā tiks piegādāta divu dienu laikā. Rīgas robežās piegādes veic 1a.lv kurjers, bet ārpus Rīgas DPD kurjeru. Papildus informāciju var iegūt,piezvanot 1a.lv 67428800 vai 29555586.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *