Lieliskas idejas, kā svētkos iepriecināt mammu

May 11, 2017 by

dāvana mammaiBez šaubām, mammu vajadzētu lutināt biežāk kā pāris reizes gadā, taču Māmiņdiena ir skaists iemesls pateikt lielu paldies par visu, ko mamma darījusi mūsu labā. Un šādā gadījumā silti vārdi, ziedi un dāvanas būs tieši laikā.

Meklējot dāvanu mammai, mēs katrs vēlamies, lai tā būtu īpaša – tāda, kas vislabāk parāda mūsu rūpes un mīlestību. Mūsdienās to atrast nav nemaz tik grūti – piedāvājums ir gana plašs un interesants. Turpinājumā dažas idejas iedvesmai.

Interjera priekšmeti

Ja Tavai mammai patīk rūpēties par omulīgu gaisotni mājās, viņa noteikti priecāsies par kādu skaistu un oriģinālu interjera priekšmetu, piemēram, elegantu foto rāmi – pulksteni, kas būs vienlaikus gan praktisks, gan interesants risinājums.

Pieminēšanas vērtas ir arī šobrīd populārās gaismas virtenes, kas pieejamas dažādās krāsās un izmēros. Tādēļ šāda virtene būs lielisks akcents jebkurā telpā.

Personalizētas dāvanas

Ja vēlies, lai dāvana mammai būtu ne tikai skaista, bet arī oriģināla, jāizvēlas kāds no personalizēto dāvanu piedāvājumiem. Piemēram, rotaslietu vai citu dārgumu lādīte ar Tevis izvēlētu uzrakstu vai dvielis ar mammas vārdu.

Par ļoti īpašu dāvanu var kļūt arī foto kanva no vienas vai vairākām Tevis izvēlētām fotogrāfijām.

Aktīvā atpūta

Aktīvām mammām noteikti patiks kāda no piedzīvojumu dāvanām – izjāde ar zirgu, kino apmeklējums vai lidojums ar deltaplānu. Šādas dāvanas izvēle ļauj uzdāvināt patiesas un neaizmirstamas emocijas. Mamma taču to ir pelnījusi, vai ne?

Lutinošas procedūras

Par skaistumkopšanas procedūrām priecājas ikviena sieviete, tādēļ nekļūdīsies, ja šādu dāvanu uzdāvināsi arī savai mammai. Izvēle ir patiešām plaša – kriosaunas terapija, klasiskā ķermeņa masāža, relaksējoši SPA rituāli, sejas kopšanas procedūras un manikīra salona apmeklējums ir tikai dažas no dāvanu idejām, kas ikvienai mammai liks justies skaistai un īpašai.

Laiska atpūta

Mammai var uzdāvināt arī to, kas viņai trūkst visvairāk – laiku, ko atvēlēt sev pašai. Te var palīdzēt kāds no relaksējošās atpūtas piedāvājumiem – nedēļas nogale kādā skaistā viesu namā vai atpūta sporta kompleksā.

Gardas dāvanas

Mammu var pārsteigt arī, aizvedot uz izsmalcinātu restorānu, kur pasniegtais ēdiens liks garšas kārpiņām gavilēt. Vai tā būs ugunīgā meksikāņu virtuve, Taizemes garšas baudījums vai latvisks ēdiens  – izvēle paliek Tavā ziņā, jo Tu noteikti zini, kas Tavai mammai garšo vislabāk.

Ja ir vēlme iepriecināt ar kaut ko gardu, laba alternatīva ir pasniegt, piemēram, konfekšu kasti vai kādu no veselīgiem našķiem, ko pēc tam kopīgi baudīt pie gardas tējas vai kafijas tases.

Padari savai mammai šos svētkus īpašus – uzdāvini viņai patiesu prieku un mīlestību. Viņa to noteikti novērtēs!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *