Neparasta dzimšanas dienas dāvana brālim!

May 10, 2013 by

Dāvanas vīriem - brālimBrāļa dzimšanas diena – zīmīgs notikums, uz kuru sapulcējas radi un draugi no tālām un ne tik tālām vietām. Šajā dienā neiztikt bez dāvanas. Jūs noteikti jau zināt sava brāļa ieradumus, iecienītākās nodarbošanās, jo esat pazīstami jau no bērna kājas. Tomēr dažreiz dāvanas izvēle var sagādāt grūtības tieši šī iemesla dēļ – dārgākam un sirdī tuvākam cilvēkam dāvanu izvēlēties ir grūtāk, jo gribas no sirds, tā, lai patīk! Cik gan daudz dzimšanas dienas jau pagājušas, tomēr katru reizi ir vēlēšanās iegādāties kaut ko oriģinālu, labāku nekā iepriekšējā gadā. Ja nebaidieties no kreatīvām dāvanām – DāvanuServiss.lv steigs palīgā!

Pamēģiniet atsacīties no stereotipiem, un uzdāvināt nevis banālu lietu, bet gan dāvanu – piedzīvojumu. Lieliskas dāvanas vīrietim var būt biļete uz akvaparku, brauciens ar veikbordu vai vakariņas tumsā. Šādas dāvanas atmiņā paliks uz ilgu laiku! DāvanuServiss.lv piedāvājumu klāstā atradīsies dāvanas katra cilvēka gaumei – sportiskajiem, romantiķiem, intelektuāļiem, gardēžiem!

Noteikti pievērsiet uzmanību sava brāļa hobijiem! Katram no mums ir savas vājības un mīļākās nodarbošanās. Jūsu brālis nodarbojas ar sportu, ir iecienījis apmeklēt trenažieru zāli un dievina aktīvu atpūtu? DāvanuServiss.lv būs ideāla vieta, kur piemeklēt sportisku un oriģinālu dāvanu savam brālim

  • Paukošanas apmācība, kas sastāvēs no 8 nodarbībām – Ls 40;
  • Brauciens ar ūdens motociklu – Ls 25;
  • Niršana ar akvalangu – Ls 20

Šīs ir tikai dažas no piedāvātajām dāvanām, ko atradīsiet DāvanuServiss.lv mājas lapā!

Ja Jūsu brālis ir gardēdis, viņš novērtēs, ja uzdāvināsiet dāvanu karti restorāna apmeklējumam. Lai nepadarītu to par klasisku pasēdēšanu un ēdiena baudīšanu, DāvanuServiss.lv piedāvā pašus neordinārākos ēdienu baudīšanas veidus. Piemēram, vai spējat iedomāties, kādas sajūtas pārņem, baudot vakariņas pilnīgā tumsā? Tas ir absolūti jauns un vēl nebijis garšu un sajūtu piedzīvojums! Ēdienkartē ietilpst otrais ēdiens un saldais ēdiens, kas ir perfekti šī neparastā vakara sabiedrotie. Laipns viesmīlis, kurš būs aprīkots ar īpašām nakts redzamības brillēm ievedīs klientu piķa melnuma tumsā, kur piedzīvojums varēs sākties!

Zinot sava brāļa ieradumus un raksturu, iemācieties izvēlēties lietas, domājot par viņa vēlmēm, nevis savējām. Pirms izvēlaties dāvanu noteikti izskatiet visus piedāvājumus un izvēlieties vienu – pašu neatkārtojamāko un gaidītāko!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *