Dāvanu iesaiņošana dažāda veida dāvanām

Oct 28, 2013 by

dāvanu iesaiņošana postcard.lvLielākā daļa no dāvanām, kuras jebkad esat pasnieguši vai vēl pasniegsiet parasti atrodas dāvanu grozos, dāvanu maisiņos vai kastēs. Tas, kā Jūs iesaiņojat un pasniedzat šīs dāvanas ir ne mazāk svarīgi. Pārsteidzoši iesaiņota dāvana pat visvienkāršākajai lietai liks izskatīties ļoti īpašai. Ja arī Jūs vēlaties, lai Jūsu dāvanas izceļas, varat sekot līdzi norādītajiem ieteikumiem.

Dāvanu grozi

 Ja dāvanā veidojat pats savu dāvanu grozu, tad esiet radošs un izdekorējiet to ar lentēm vai tillu. Tā kā grozu dāvanu iesaiņošana diez vai būs pārāk labs variants izmantojot dāvanu papīru, grozu vislabāk vienkārši izdekorēt. Galvenais ir šo dāvanu uzlabot, piem., ja pasniedzat dāvanu grozu aizrautīgai dārzniecei, tad to var izdekorēt ar ziediem, augļiem.

Dāvanu maisiņi

 Katrā lielveikalā var atrast lētus, krāsainus un vienkāršus dāvanu maisiņus. Lai gan vienkārša dāvanas ievietošana papīra maisā diez vai radīs to labāko iespaidu.

 Lai dāvanu maisiņš izskatītos iespaidīgāks, Jūs varat:

  • Izmantot pieskaņotas krāsas auduma papīru, kas ielikts maisiņā un paslēpj dāvanu, tikai pārliecinieties, ka izmantojat maksimāli daudz papīra, lai radītu labāko efektu.
  • Pievienot speciālu kartiņu.
  • Uzlabot maisiņu, aptinot ap tā rokturiem piemērotas krāsas lentītes.

Dāvanu kaste

 Vienkārša dāvanu iesaiņošana ir populārākais veids dāvanu uzlabošanai, viss, kas nepieciešams: kvalitatīvs dāvanu papīrs, līmlente un lentītes. Zīda ziedi, auduma lentes vai pašu gatavoti aksesuāri klāt dāvanas iesaiņojamam padarīs to vēl īpašāku.

Ko vēl jāzina par dāvanu iesaiņošanu?

 Blakus minētajām dāvanām var pasniegt arī, piem., dāvanu kartes. Kā lai tās iesaiņo? Parasti dāvanu karti ievieto speciālā aploksnē, bet tik pat labi kādu unikālu iesaiņojumu, kas paredzēta tieši dāvanu kartei, katrs var izgatavot pats, piem., smeļoties idejas tepat internetā. No otras puses, ļaut iesaiņot dāvanu karti var dāvanu servisam.

 Viens no Latvijas populārākajiem dāvanu servisiem POSTCARD.LV piedāvā iegādāties virkni dažādu aizraujošu dāvanu karšu jebkuram dzīves notikumam. Vēl vairāk, dāvanu kartes tiek iesaiņotas elegantā dāvanu karšu iesaiņojumā, kas tiek aptīts ar dāvanu lenti. Tādējādi dāvanu karte ir pilnībā gatava pasniegšanai, bet Jums jāparūpējas tikai par jaukiem apsveikuma vārdiem.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *