Dāvanu karte – noderīga dāvana

Nov 15, 2016 by

davanasDāvanu kartes ir izdevīga alternatīva tiem, kas svārstās par dāvanas pirkšanu. Lai arī šķiet, ka tā ir ikdienišķa un bezpersoniska dāvana, tā gaviļniekam sniedz iespēju pašam nopirkt sev kāroto. Lai velti netērētu  laiku dāvanu pirkšanas drudža laikā, dod priekšroku dāvanu kartēm, jo tā būs praktiski izmantojama dažāda paaudžu cilvēkiem. Dāvanu karti var uzdāvināt krāšņā konvertā, tomēr lielāku pārsteigumu nodrošina oriģināls iepakojums.

Labs veids, kā atrisināt ar dāvanas meklēšanu saistītos jautājumus, ir nopērkot dāvanu karti.

Interesantas un neparastas dāvanas pašas atrod dāvinātāju! Ierasto dāvanu vietā dod priekšroku sajūtu veicinošām dāvanām. Maziem un lieliem, vīriem un sievām, mammām, tētiem, kolēģiem un labākajiem draugiem interesantas dāvanas ikkatra interesēm:

Interesanta nedēļas nogales dāvana

Tas, kas allaž paliek spilgtā atmiņā, ir veiksmīgie braucieni un kompānija, ar kuru pavadīts laiks. Dāvana izbrauciens uz kaimiņvalstīm vai tepat pa Latviju saliedēs un emocionāli stiprinās gan ģimeni, gan draugus. Aktīvos cilvēkus var pārsteigt, piemēram, ar kartinga mašīnas vai traukšanos ar rallijmašīnu , atrakciju aviosimulatorā un citām izklaidēm.

Mīļotajam cilvēkam

Lieliska relaksācija kopā ar mīļoto cilvēku brīvdienās ļaus aizmirst ikdienas bažas un kopā mīļi aizvadīt dienas. Praktiska dāvana svinībās ir rokdarbu, deju nodarbību abonements vai maltīte kādā no pilsētas izsmalcinātākajiem restorāniem. Gan Valentīndienā, gada ģimeniskākajos svētkos – Ziemassvētkos, jubilejā vai vienkārši tāpat, parādot mīlestību un interesi.

Saistošas dāvanas visiem

Tagad interesantu dāvanu atrast ir visnotaļ ātri. Atpūta nedēļas nogalē, izplānotas sesijas foto salonā, kā arī karikatūras attēls būs oriģināla dāvana jauniešiem un draudzenei. Minētie ir tikai daži no tradicionālo dāvinājumu aizstājējiem. Oriģināla dāvana svētkos veicinās plašu sajūtu gammu un uzburs jauku svinību noskaņu.

Vairāk info: http://visasdavanas.lv/davanu-kartes

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *