Deja – labākā dāvana sievietei

Jul 5, 2013 by

dāvanas sievietēm Deja  ir cilvēka prieka, dvēseles stāvokļa izpausme ar ķermenisko formu palīdzību. Dejas mākslas attīstībai līdzi just varam cauri laikiem un laikmetiem, dejas mākslas saskarsme un simbioze ar citiem mākslas veidiem, ar cilvēku mūžseno vēlmi pārrotāties, pārģērbties un pārtapt kādā citā. Zināms, ka deja palīdz no cilvēka izveidot personību, jo tā palīdz apkarot kautrību, ļauj izlausties emocijām un sajūtām, kas varbūt ikdienā ir noslēptas dziļi mūsos. Ja Jūsu sievietei tuvojas kādi nozīmīgi svētki – vārda diena, dzimšanas diena, kāzas vai kāds cits tik pat būtisks notikums, uzdāviniet viņai iespēju ļauties dejas vilinājumam.

Deja. Emocija. Personība.

Ko mēs varam izdarīt ar Ls 5? Paēst pusdienas, aizbraukt no punkta A uz punktu B ar taksometru, iegādāties kādu nieku. DāvanuServiss.lv par Ls 5 piedāvā iegādāties dāvanu karti strip plastikas nodarbībai. Strip Dance studija dibināta speciāli tikai meitenēm neatkarīgi no viņu vecuma un iepriekšējās sagatavotības. Tā  ir unikāla iespēja apgūt valdzinošas dejas pamatus, justies pievilcīgākai un burvīgai. Justies kā īstai Sievietei, iemācīties mīlēt sevi un savu ķermeni, kļūt pārliecinātai par sevi, brīvai un seksuālai. Dāvājiet sievietei iespēju atraisīt sevī personību, kaisli un dzīvotprieku, jo arī Jūs taču vēlaties sev blakus redzēt par sevi pārliecinātu un dzīvespriecīgu daiļā dzimuma pārstāvi, ne tā?

http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/davanas-sievietei

Kaisle garantēta

Vai zināt, kura ir pati kaislīgākā deja pasaulē?  Tā noteikti ir viena no Latīņamerikas piedāvātajām dejām. Abonements par Ls 40 ļaus Jums izvēlēties kādu no piedāvātajiem deju kursiem. Vai tā būs Salsa vai Cha-cha, Bachata vai Regetton un plastikai Body movement vai Jazz, tas lai paliek dāvanas saņēmējas ziņā. Šīs dejas nodarbības spēs atraisīt degsmi, kaisli un brīvības sajūtu, kas ikdienā tik bieži nemaz nav sastopama.

Lai kādam pasniegtu dāvanā deju nodarbības abonementu, tam cilvēkam nav jābūt deju soļu lietpratējam.  Deja pieņem jebkuru cilvēku, pat tādu, kurš nezina nevienu deju soli. Savukārt šīs apmācības ļaus apgūt, ko jaunu, iegūt jaunas emocijas, kuras pēc tam pielietot praksē dažādos pasākumos un ballītēs.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *