Dziļurbumu akas un spices ierīkošana ar SIA Ground Water

Jul 7, 2013 by

spices ierīkošana SIA Ground Water darbības virzieni ir artēzisko aku un dziļurbumu ierīkošana, rekonstrukcija un tamponāža, spices ierīkošana, kā arī ūdensapgādes sistēmas izveidošana. Uzņēmumā strādā spēcīga, profesionāla komanda, kas ir meistari ūdensapgādes nodrošināšanā, kā prioritāti izvirzot katra klienta individuālo vēlmju izpildi.

Saviem klientiem Ground Water piedāvā pilnu pakalpojumu ciklu:

  • Urbumu projektu plānošanu un efektīvu resursu izmantošanu,

  • Objekta apsekošanu un informācijas iegūšanu;

  • Konsultāciju ar klientiem par optimālākajiem risinājumiem;

  • Garantijas servisa nodrošināšanu;

  • Dokumentācijas saskaņošanu un urbumu pases izsniegšanu.

Dziļurbumu ierīkošana

 Uzņēmums nodarbojas ar visu veidu dziļurbumu ierīkošanu, tajā skaitā dziļurbumu akas un spices ierīkošanu. Dziļurbumu aka jeb artēziskais urbums nodrošina piekļuvi tīram dzeramajam ūdenim, ko bez problēmām var lietot uzturā. Tas tāpēc, ka ūdens tiek iegūts no dziļākajiem slāņiem, kur tas ir tīrāks, kvalitatīvāks un aizsargāts no bakteriālā piesārņojuma. Kā papildus priekšrocības minams tas, ka ūdens pieplūde ir vienmērīga, ir salīdzinoši liela ūdens patēriņa nodrošinājums, kā arī ilgs urbuma mūžs un neizsīkstoši ūdens krājumi.

 Spices ierīkošana parasti ir variants kā ātri un ekonomiski ierīkot ūdens ieguves vietu saimnieciskām vajadzībām, piem., dārzos, vasarnīcās u.tml. Galvenās priekšrocības ir spices urbuma zemās izmaksas, savukārt trūkumi – ne pārāk augstā ūdens kvalitāte, jo ūdens tiek ņemts no virsējiem zemes slāņiem jeb tiek izmantots gruntsūdens, kas ir tuvu zemes virskārtai un nav pasargāts no piesārņojuma.

 Dziļurbumu ierīkošanas laiks un izmaksas atšķiras no veida. Artēziskos urbumus ierīko 150 vai vairāk metru dziļumā, tāpēc izmaksas un ierīkošanas laiks ir aptuveni 3 līdz 10 dienas. Savukārt spici ierīko aptuveni 20, 25 metru dziļumā, tāpēc izmaksas ir daudz mazākas un attiecīgi arī ierīkošanas laiks ir mazāks, vien 1 -2 dienas.

Dziļurbumu ierīkošana visā Latvijā

 Ground Water sadarbojas ar privātpersonām, juridiskām personām un valsts uzņēmumiem objektos pa visu valsts teritoriju. Viss nepieciešamais, lai uzzinātu vairāk par uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem vai pieteiktos kādam no tiem, ir uzņēmuma mājaslapā udensjums.lv.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *