Dziļurbumu skalošana ūdens kvalitātes saglabāšanai

Jul 2, 2013 by

dziļurbumu skalošana

Lai saglabātu no dziļurbuma iegūtā ūdens kvalitāti, nepieciešama regulāra urbuma skalošana. Dziļurbumu skalošana novērš smilšošanos, tā nodrošinot nemainīgu ūdens tīrību.

Viens no uzņēmumiem, kas Latvijā veic gan dziļurbumu izveidi, gan to apkopi, kā arī citus ar ūdens apgādi saistītus pakalpojumus, ir SIA „Ground Water”. Lai arī šis uzņēmums Latvijas tirgū darbojas salīdzinoši nesen, tas izceļas ar profesionālu apkalpošanu un augstu sniegto pakalpojumu kvalitāti.

No dziļurbuma iegūtais ūdens ir salīdzinoši kvalitatīvāks un tīrāks par to, kas iegūts virsējos zemes slāņos. Dziļurbums nodrošina arī vienmērīgu ūdens padevi.

Dziļurbums parasti ir 30 līdz 120 metru dziļumā. Tā dziļums atkarīgs no vairākiem faktoriem- piemēram, no tā, cik liels ūdens daudzums nepieciešams.

Lai arī dziļurbuma kalpošanas ilgums ir salīdzinoši liels, tomēr tam nepieciešama regulāra apkope. Dziļurbumu skalošana un tīrīšana palīdzēs atjaunot ūdens kvalitāti un daudzumu. Regulārā dziļurbumu apkope arī palīdzēs izvairīties no liekiem tēriņiem- tiks paildzināts jau esošā urbuma kalpošanas mūžs, līdz ar to nebūs vajadzīgs veidot jaunu urbumu.

Plašāka informācija par uzņēmuma SIA „Ground Water” pakalpojumu klāstu pieejama tā mājas lapā www.udensjums.lv. Turpat iespējams arī pieteikties nepieciešamajam pakalpojumam. Klientu ērtībām tiek apkalpoti objekti visā Latvijas teritorijā.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *