Ekonomiskās klases auto noma

May 28, 2014 by

Klientu vēlmes un vajadzības, izvēloties auto nomu, mēdz būt ļoti dažādas. Kādam auto nepieciešams vienkāršam brīvdienu izbraukumam, bet citam vajadzīga, piemēram, limuzīna noma kāzām vai ballītei. Arī automobiļi, ko piedāvā auto noma, atbilst dažādām klientu vajadzībām; labs auto īres serviss piedāvās spēkratus no dažādām klasēm. Populārākās no tām ir luksus klase, biznesa klase un ekonomiskā klase.

Pašlaik no visām auto kategorijām arvien biežāk tiek nomāti ekonomiskās klases auto. Tas ir saistīts ne vien ar pēdējo gadu degvielas cenu pieaugumu, bet arī ar faktu, ka arvien vairāk iedzīvotāju ne vien Eiropā, bet arī tieši Latvijā pievēršas videi draudzīgākam dzīvesveidam, līdz ar to cenšoties izkopt tādus paradumus, kas veicinātu vides ilgtspējīgu attīstību. Viens no tiem ir arī pārvietošanās ar transportlīdzekli, kura degvielas patēriņš ir zemāks. Līdz ar to, arī šādu automobiļu auto noma kļūst arvien populārāka.

Ņemot vērā iepriekš minētās tendences, izvēloties spēkratu ikdienas darījumu kārtošanai vai brīvdienu izbraukumam, ir vērts apsvērt ekonomiskās klases auto nomu. Lai iepazītos tuvāk ar ekonomiskās klases auto, turpinājumā apskatīsim dažas šai klasei piederošo spēkratu priekšrocības.

Pirmkārt, vissvarīgākā šī tipa auto priekšrocība ir zems degvielas patēriņš. Līdz ar to šīs klases auto noma ir perfekti piemērota studentiem, pāriem un nelielām ģimenēm, dodoties, piemēram, brīvdienu izbraukumā pa Eiropu ar nelielu bagāžu līdzi ņemšanai. Viens no populārākajiem šīs klases auto ir Volkswagen Polo, kas lieluma ziņā ir līdzīgs divdurvju Volkswagen Golf. Šis spēkrats ir pieejams gan ar manuālās, gan automātiskās ātrumkārbas aprīkojumu. Atšķirībā no auto nomas kompānijas, var tikt piedāvāts ar benzīnu vai dīzeļdegvielu darbināms modelis. Šādā auto būs pietiekoši daudz vietas, lai ceļā dotos četri pieaugušie ar divām vidēja izmēra ceļojumu somām un vēl nelielu rokas bagāžu. Citi populāri un Latvijas auto nomas aģentūrās pieejami ekonomiskās klases auto modeļi ir, piemēram, Opel Corsa un Škoda Fabia

Atgriežoties pie degvielas patēriņa, ekonomiskās klases auto noma, kā jau liecina tās nosaukums, noteikti piedāvās zemākas degvielas patēriņa izmaksas nekā, piemēram, biznesa klases auto. Līdz ar to, šis svarīgais aspekts ļaus samazināt ceļa izmaksas, bet ietaupīto naudu varēsiet izmantot, lai, piemēram, paplašinātu ceļojumā ieplānoto apskates objektu daudzveidību.

Otrkārt, ekonomiskās klases autonoma garantēs ne vien zemas degvielas izmaksas, bet arī zemākas nomas cenas kopumā. Jāatceras, ka parasti ekonomiskajai klasei pieder nelieli auto, kuru noma neprasa lielus tēriņus. Protams, arī izvēloties nomāt šī tipa auto, jāuzzina par īres noteikumiem – vai automobilis paredzēts izmantošanai tikai Latvijas teritorijā, vai arī ārpus valsts robežām; vai ir iekļauta apdrošināšana, palīdzība uz ceļa visu diennakti utt. Kopumā ekonomiskās klases auto noma varētu klientam maksāt pat mazāk par 30 EUR diennaktī.

Visbeidzot, katram, kurš vēlas iznomāt ekonomiskās klases auto, ir jāatgādina par iespējām, kā to izdarīt: auto nomu jūs varat veikt tiešsaistē (ļoti ērts veids, jo vienlaikus varat sīkāk aplūkot un salīdzināt dažādu auto nomas aģentūru piedāvājumus), kā arī zvanot kādai no nomas kompānijām vai vēršoties auto nomas birojā.

Vasara ir pienākusi, un droši vien arī tu plāno doties kādā vasarīgā nedēļas nogales vai varbūt garākā izbraucienā. Šajā gadījumā ekonomiskās klases auto noma varētu būt izdevīgs risinājums, kas noteikti piedāvās lielāku komfortu, brīvību un ātrāku nokļūšanu galamērķī, nekā sabiedriskā transporta pakalpojumi.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *