Elektriskie kamīni par saprātīgām cenām.

Sep 20, 2015 by

elektriskais kamīns

Ikviens no mums vēlas dzīvot tieši tādā vidē, kādā ir ērti un komfortabli un, pats galvenais, arī silti. Latvijas klimatiskās īpašības nosaka, ka rudeņi ir slapji n vēsi un ziemas sniegainas un aukstas. Šajā laikā, parasti, daudzdzīvokļu namos tiek pieslēgta centrālapkure un privātmājas ieslēdz apkures katlus un krāsnīs tiek krāmēta malciņa. Dzīvojot daudzdzīvokļu mājā, apkures veidu nevar izvēlēties, kā tas ir privātmājām. Tiem, kuri vienmēr vēlējušies krāsniņu vai kamīnu, nākas samierināties ar to, ka šādu opciju ierīkot nevar. Bet nu ir risinājums – iegādājoties elektrisko kamīnu. Dzirdot šādu vārdu savienojumu, noteikti, ka daudzi iepleš acis un apgalvo, ka tās ir kosmiskas naudas summas, turklāt, nav vietas, kur dzīvoklī tādu nolikt.

Šo visu varam atspēkot pavisam vienkārši. Elektriskie kamīni ir pieejami dažādos veidos un izskatos. Ir tādi, ko kā dizaina elementu var iebūvēt sienā, ir tādi, kas izskatās pēc krāsniņas. Ja vien nevēlaties iegādāties elektrisko kamīnu ar portālu un fasādi, kas atgādina īstu kamīnu, tad nebūtu jāuztraucas par to, ka kamīns varētu aizņemt daudz vietas. Turklāt, to var lieliski izmantot kā alternatīvu sildītājiem, kas noteikti ir atrodami daudzu latviešu īpašumā.

Nedaudz par pašiem kamīniem.

Šos kamīnus nebūtu ieteicams izmantot kā galveno apkures veidu, jo tie spēj apsildīt salīdzinoši nelielu platību. Tie lieliski iederēsies kā dizaina elements un veids kā papildus apsildīt telpu un radīt īpašu atmosfēru. Tie ir veidoti no dažādiem materiāliem un svarīgi saprast kādu elektriskā kamīna veidu vēlaties. Ja ir vēlme iegādāties tādu, kas tik tiešām izskatās pēc īsta kamīna, tad šādi modeļi būs dārgāki, iespējams pat cenā augstāk par tūkstoti eiro. Iebūvējamie kamīni ir lētāki, taču tiem nepieciešama vēl piemērota vieta, kur tos iebūvēt. Vēl ir tādi elektriskie kamīni, kurus var vienkārši novietot kur vēlas, un tie pildīs savu funkciju un būs lielisks dizaina elements.

Cenas.

Kā jau jebkas, kas saistīts ar apkuri un elektrību, cenas ziņā nav pārāk saistošs daudziem cilvēkiem, bet elektriskie kamīni, mēdz to atsvērt. Labi elektriskie sildītāji maksā pieklājīgu summiņu un nereti mājokļos tādi ir vajadzīgi vairāki. Par to pašu naudu, vai arī tikai nedaudz piemaksājot, ir iespējams katrā nepieciešamajā telpā ierīkot elektrisko kamīnu, kas pavisam noteikti izskatīsies un funkcionēs daudz patīkamāk, turklāt, vērojot tā darbību, var rast iekšēju mieru. Elektriskie kamīni maksā vidēji no 100 līdz pat 1100 un vairāk eiro. Viss, protams, atkarīgs no komplektācijas un tā, kādu no elektrisko kamīnu veidiem izvēlēsieties iegādāties.

Iegādājoties elektriskos kamīnus veikalā 220.lv, noteikti nebūs jāuztraucas par to kvalitāti un funkcijām, kas nozīmē to, ka prece kalpos ilgi! To var izdarīt šeit http://220.lv/lv/majai_un_remontam/apkure/kamini/elektriskie_kamini

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *