Garšīgas un interesanti dekorētas tortes bērniem

Nov 26, 2013 by

feliksa-konditoerja.com tortes bērniemJebkura bērna dzimšanas dienas svinību galds nav iedomājams bez skaistas un krāšņas tortes. Neatkarīgi no tā, tā ir zēna vai meitenes dzimšanas diena, bērni no tiesas vienmēr priecājas gan par dāvanām, gan par izdekorētu un garšīgu torti. Lai parūpētos par to, ka Jūsu bērna dzimšanas dienas torte paliek atmiņā pat pēc svētkiem, pārliecinieties, ka tā ir piemērota un iederas dzimšanas dienas ballītes tēmā, kā arī ir neticami garšīga! 

Zemāk minēti arī daži padomi, kurus paturot prātā varēsiet noprast, kā atrast labāko torti bērna dzimšanas dienas svinībām.

Kas sagatavos torti?

Tortes izvēle ne vienmēr ir tā vienkāršākā nodarbe, īpaši, ja jāizvēlas tortes bērniem. Svarīgi ir uzzināt vai bērniem nav alerģijas pret kādu sastāvdaļu, bet tik pat svarīgs ir arī noformējums un tortes izskats. Lai atvieglotu izvēli sākumā jāapdomā, kādu torti vēlaties: mājas gatavotu vai pasūtītu/pirktu konditorejas veikalā?

Ja Jūs izvēlaties torti gatavot mājās, Jūs vienmēr varat eksperimentēt un veidot to ar garšu, kas vislabāk patīk bērnam, piem., šokolādes kūku, tomēr tas mēdz būt ilgs process. Ja Jums nav tik daudz laika, jo ir jāplāno svinības vai ir citi darbi, tad gudrāk un vienkāršāk ir torti pasūtīt. Arī veicot individuālo pasūtījumu var uzsvērt ko vēlaties tortē, ko nē, kā tortei jābūt noformētai u.tml. Turklāt, ja svinības ir lielas, varat pasūtīt vienu lielu vai vairākas mazas tortes, kas būs profesionāli izdekorētas un visticamākais – arī garšos lieliski.

Pasūti torti online!

Lai arī izklausās nedaudz jocīgi, bet jau sen kā neizbrīna fakts, ka interneta veikalos iespējams iegādāties arī ēdienus. Piem., Fēliksa Konditorejas e-veikals piedāvā iegādāties visa veida tortes (tajā skaitā pēc pasūtījuma arī tortes bērniem) ar dažādiem noformējumiem. Ja Jūsu bērnam ir iemīļotie multfilmu varoņi, tad kāpēc gan nepasūtīt torti atbilstošā noformējumā, piem., kā mašīnu vai kāda supervaroņa izskatā?

Apmeklējot feliksa-konditoreja.com bērnu tortes var pasūtīt pavisam vienkārši – aizpildot pieteikuma anketu turpat online. Cena – sākot no 10 latiem par kilogramu. Lai arī nedaudz dārgākas kā veikalā pirktās, šīs tortes būs sagatavotas tieši pēc Jūsu vēlmēm un izdekorētas tā, lai iepriecinātu mazo gaviļnieku.

Ja neesi vēl nolēmis kā iepriecināt bērnus, Ziemassvētkos vai kādos citos svētkos, tad ienāc Feliksa-konditoreja.com un pasūti kādu gardu torti – tas strādā vienmēr!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *