GetTable.lv – rezervē galdiņu bez maksas

Jan 4, 2016 by

Ja vēlaties laikus parūpēties par labāko vietu un galdiņu restorānā, tad jums var palīdzēt GetTable.lv sistēma, kas ļauj pavisam īsā mirklī no jebkuras vietas un jebkurā laikā veikt galdiņa rezervāciju vairāk kā simts Rīgas un Jūrmalas restorānos. Jums vairs nebūs jāpaļaujas uz nejaušu veiksmi, ka piektdienas vai sestdienas vakarā kādā no iecienītajiem restorāniem tiešām gadīsies brīvs galdiņš tieši priekš jums un jūsu viesiem. Vakara plānu izjukšana var patiešām sabojāt omu un izjaukt iecerēto, tāpēc būtu tikai loģiski, ka jūs laicīgi parūpētos par rezervāciju izvēlētajā restorānā. GetTable.lv pakalpojums ir bezmaksas galdiņu rezervācija. Lai izmantotu šo pakalpojumu, jums atliek tikai veltīt mirkli, lai piereģistrētos un izveidotu savu profilu. Un pēc tam bezmaksas galdiņa rezervācija aizņems tikai īsu mirkli.

Kā izvēlēlēties restorānu?

Kā izvēlēties restorānu ar GetTable.lv

Kā izvēlēties restorānu ar GetTable.lv

Ļoti labi, ja jūs zināt, uz kuru restorānu vēlaties doties. Atliek tikai ar meklētāja palīdzību GetTable portālā atrast šo restorānu un ar dažu klikšķu palīdzību rezervēt sev galdiņu šajā vietā ātri un bez maksas. Bet, ja jums nav ne jausmas, uz kādu restorānu aizvest mīļoto cilvēku vai nosvinēt kādu svarīgu notikumu kopā ar draugiem vai ģimeni, tad GetTable var palīdzēt ar labu padomu, noderīgu informāciju un iespēju galerijās apskatīties, kādi izskatās Rīgas un Jūrmalas labākie restorāni. Par katru restorānu var uzzināt plašu informāciju, jo portālā ir ievietots apraksts, attēlu galerija, informācija par virtuves veidu, vidējo izmaksu apjomu vienai personai. Visa šī informācija palīdzēs izvēlēties to restorānu, kas visvairāk atbilst jūsu šī brīža noskaņojumam un vēlmēm. Cilvēkiem var būt atšķirīgi kritēriji, pēc kuriem izvēlēties restorānu, tāpēc GetTable dod iepsēju katram izmantot tos informācijas atlases kritērijus, kas viņam ir aktuāli. Un tad, ka esat nonākuši pie vislabākā varianta, tad atliek tikai ar dažiem klikšķiem veikt rezervāciju.

GetTable priekšrocības

GetTable priekšrocības

GetTable priekšrocības

Bet GetTable.lv vietne nav tikai rīks, kas ļauj bez maksas rezervēt galdiņu restorāna, tas piedāvā arī citas priekšrocības. Reģistrētie lietotāji var regulāri izmantot dažādus speciālos piedāvājums, ko restorāni izsludina tieši GetTable klientiem. Tāpat arī pirmajai rezervācijai, kas veikta GetTable portālā, saņemsiet 10% atlaidi rēķinam. Un visi reģistrētie lietotāji ir arī Lojalitātes programmas dalībnieki. Tas nozīmē, ka 3% no katra rēķina summas tik uzkrāti klienta profilā kā GetTable nauda. Tad, kad būsiet sakrājuši vismaz 10 EUR, tad varēsiet tos izmantot kāda rēķina apmaksai, to norādot savā profilā. GetTable lietotājiem nav jāveic ne reģistrācijas maksa, ne citi maksājumi, lai izmantotu šo ērto rezervācijas sistēmu. Klienti ir tikai ieguvēji, kas pakalpojumu un visas citas priekšrocības var izmantot bez maksas un neirobežotā apjomā. Ienāciet GetTable.lv un pārliecinieties paši.  

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *