Grāmatvedības kvalitāte pirmajā vietā!

Oct 28, 2013 by

consilium.lv grāmatvedības pakalpojumi.SIA Consilium parūpēsies par grāmatvedības uzskaiti un finanšu pārvaldību, lai Jūs varētu koncentrēties uz citām – vitāli svarīgām uzņēmējdarbības jomām un sasniegt izvirzītos mērķus gan Latvijā, gan ārvalstīs. SIA Consilium piedāvā daudzveidīgu pakalpojumu klāstu sākot no grāmatvedības uzskaites atbilstoši LR normatīvajiem aktiem un beidzot ar strīdu un nesaskaņu risināšanu ar Valsts Ieņēmumu Dienestu (VID). Grāmatvedības pakalpojumi no SIA Consilium ir durvis uz rītdienu!

Kā saņemt grāmatvedības pakalpojumus

Grāmatvedības pakalpojumi no SIA Consilium ir atrodami mājaslapā, sadaļā „Grāmatvedība”, labajā pusē atradīsiet opciju „ Uzzini mūsu piedāvājumu”. Tālāk aizpildiet pieteikuma formu, kurā jānorāda:

  • Uzņēmuma nosaukums;
  • Nozare ( kurā nozarē grāmatvedības pakalpojumi nepieciešami);
  • Kādus ieguvumus uzņēmums cer saņemt, izmantojot grāmatvedības ātrpakalpojumu;
  • Darbinieku skaits uzņēmumā;
  • Ienākošo un izejošo grāmatvedības dokumentu skaits mēnesī;
  • EKA skaits;
  • Saņemto čeku skaits mēnesī;
  • Bankas operāciju skaits mēnesī;
  • Papildus informācija ( ja ir darījumi ar ES valstīm/ir akcīzes nodokļu maksātājs);
  • Uzņēmuma kontaktpersona ar norādītiem saziņas līdzekļiem.

Spiediet „Sūtīt”. Dažu dienu laikā ar Jums sazināsies SIA Consilium darbinieki, lai precizētu vēlamo pakalpojumu, izmaksas un veicamā darba laiku.

Paveiktais

Klients noteikti spēs novērtēt SIA Consilium jau paveiktos darbus. SIA Scanmed pasūtījuma ietvaros SIA Consilium veica padziļinātu avansu norēķinu analīzi, idenficēja riskus un sniedza rekomendācijas grāmatvedības darbības optimizēšanai, tādējādi atvieglojot uzņēmuma darbu.

Atsauksmes par grāmatvedības pakalpojumu

Biedrība „HOKEJA KLUBS OGRE” veiksmīgi sadarbojas ar SIA Consilium saņemot grāmatvedības apkalpošanu, finanšu un juridiskās konsultācijas. Darba procesā esam pārliecinājušies par ekspertu augsto profesionalitāti, mērķtiecību un prasmi sadarboties, izprotot sporta biedrības specifiku.  SIA  Consilium ir raksturīga precizitāte, novitāte dažādu problēmu risināšanā un atbildības sajūta par savu solījumu izpildi.

 /Vjačeslavs Fanduls, Sergejs Ņekrasovs, biedrība „HOKEJA KLUBS OGRE”/

Izmantojiet SIA Consilium servisu un Jūs saņemsiet augstvērtīgu pakalpojumu, kas tiks izpildīts iespējami mazākā laika posmā. SIA Consilium vērtība ir klients, tieši tāpēc Jūs saņemsiet individuālu pieeju un risinājumus tieši Jūsu uzņēmumam. Attīstiet savu uzņēmumu, optimizējiet tā darbību un Jūs noteikti sagaidīs panākumi!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *