Gredzeni – kā izvēlēties īsto?

Apr 24, 2013 by

GredzeniGredzens ir viens no aksesuāriem ar kuru iespējams lieliski papildināt kopējo tēlu un speciāli izcelt sievietes rokas. Gredzenus, tāpat kā citas rotaslietas, var piemeklēt dažādās variācijās un to izvēle atkarīga galvenokārt no sievietes rakstura un pieskaņojamā tērpa. Tie var būt tikko manāmi, šauri zelta vai sudraba gredzeni vai arī izteiksmīgi un koši, piem., ar Swarovski kristāliem, pērlēm un citiem materiāliem, kas būs īpaši piemēroti svinīgiem pasākumiem.

Gredzenu izvēle atkarīga no katra individuālās gaumes un rakstura

Gredzenus, ko valkājam ikdienā, parasti var izvēlēties diez gan viegli, proti, ja patīk, pērc, ja nepatīk, nepērc. Tieši tik vienkārši. Nav jāiedziļinās kādu formu vai krāsu izvēlēties, kā tas ir, piem., ar auskariem. Ja runa ir par laulību gredzenu, tad jā, izvēle var būt patiesi sarežģīta. Izvēloties laulību gredzenus jāņem vērā tik daudz būtisku faktoru un juvelieru apmeklējumi var aizņemt diez gan ilgu laiku.

Vienkāršu gredzenu galvenokārt var izvēlēties, saskaņojot to ar attiecīgo tērpu. Jebkurā gadījumā, koši gredzeni, auskari un kaklarotas kalpo kā spilgts akcents jebkuram tērpam. Šī iemesla dēļ dažādiem aksesuāriem un kvalitatīvām rotaslietām jābūt jebkuras sievietes arsenālā.

Jāatceras vien tas, ka kvalitāti ne vienmēr nosaka cena, proti, par rotām nav jātērē liela nauda. Par demokrātiskām cenām var iegādāties, piem., pašu darinātas rotas no dabīgajiem materiāliem, kas ne tikai ilgi kalpo, bet arī izskatās interesanti un būs ar savu „rozīnīti”.

Padomi, izvēloties gredzenu:

  • Lai padarītu rokas skaistākas, sievišķīgākas, var valkāt gredzenus ar ovāliem, izstieptiem akmeņiem.
  • Vairāku gredzenu valkāšana uz viena pirksta tiek uzskatīta par sliktas gaumes pazīmi.
  • Ikdienā nav pieņemts nēsāt gredzenus ar dārgakmeņiem, tos labāk nēsāt īpašos gadījumos.
  • Sudraba, zelta gredzenus neiesaka valkāt uz vienas rokas, jo rotas vienkārši zaudē pievilcību.
  • Sarežģītus, krāšņus, lielus gredzenus labāk nesāt pa vienam uz rokas, lai tie izceļas vēl vairāk.

Vislabāk, protams, ja gredzenu var piemērīt jau pirms pirkšanas. Ja tādas iespējas nav, piem., pērkot gredzenu interneta veikalā, noteikti jāpārliecinās par izmēru atbilstību (pievērs uzmanību, kādas valsts gredzena izmēri norādīti, piem., 6 ASV izmērs būs Latvijas 6.5 izmērs u.tml.). Pastāv arī gredzeni ar speciāliem paplašinājumiem, proti, tādi, kuriem ir maināms gredzena diametrs un kurus var pielāgot pirksta izmēram.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *