Hostings uz mājas datora

Oct 14, 2013 by

Hostings būs nepieciešams ikvienam, kurš vēlēsies internetā izvietot savu mājaslapu. Taču ja jūsu budžets ir ierobežots vai varbūt ir Ls 0, tad jums var rasties doma izvietot mājaslapu uz savu mājas datoru, padarot to par serveri. Vienkāršākais veids kā padarīt savu mājas datoru par serveri, ir izmantojot Apache . Turklāt ja jūsu interneta ātrums ir 250Mb sekundē, tad kāpēc to nedarīt?

majas-hostings

Problēmas ar mājaslapu izvietošanu uz mājas datora radīsies vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt hostings prasa to, lai serveris netiktu izslēgts un būtu pieejams 24h diennaktī mājaslapas apmeklētājiem. Parēķinot, ka jūsu dators patērē 200w elektrības stundā un 4.8kw diennaktī, mēnesī jums par elektrību aizies nepilni Ls 12 🙂 Ja tas tevi nepārliecina, ja pirkt hostingu ir lētāk kā izmantot savu datoru un padarīt par serveri, apskatīsim citas problēmas. Otrkārt mājaslapām regulāri uzbrūk dažāda grupējuma hakeri, kuri mēģina uzlauzt lapas, piekļūt serverim un izmantot to, lai inficētu citus datorus vai arī izsūtītu dažāda veida spamu caur jūsu serveri. Vai tu tiešām esi pārliecināts, ka ar savām zināšanām un resursiem spēsi pasargāt savu mājaslapu? Un treškārt tas ir laiks, ko jūs ieguldīsiet, lai atjaunotu Apache, papildinātu dažādus moduļus, labotu kļūdas. Pieļaujot, ka jums ir tik specifiskas programmēšanas zināšanas, laiks, ko jūs ieguldīsiet noteikti daudzkārt pārsniegs tās izmaksas, ko maksā hostings 🙂

Katram noteikti pašam ir jāsaprot kur izvietot savu interneta projektu, taču noteikti ir vērts atcerēties pat to, lai jūsu interneta projekts būtu ātrs, drošs, stabils un tā uzturēšanas izmaksas būtu optimālas, nevis Ls 0, jo bezmaksas pakalpojums jums visbiežāk izmaksās daudzkārt dārgāk kā augstvērtīgs maksas pakalpojums.

Taču ja jums ir nepieciešama testa vide, kur eksperimentēt ar savu mājaslapu, pirms to palaist pasaulē, tad droši varat uzstādīt APACHE vai kādu līdzvērtīgu failu uzturēšanas sistēmu. Tajā pat laikā jums būtu pirms tam nedaudz jāpastudē internetā atsauksmes un ieteikumi, lai saprastu vai konkrētā sistēma atbildīs jūsu vajadzībām un kas papildus būs nepieciešams, lai viss darbotos. Piem., ja vēlēsieties pieslēgt mājaslapai arī datubāzi, tad bez Apache jums būs nepieciešami arī papildus moduļi vai programmatūra, kas uztur datubāzi.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *