Iegādājies veļas mašīnas izdevīgās cenās!

Feb 11, 2016 by

veļas mašīnas 1aJa meklē jaunu veļas mašīnu, bet nevēlies maksāt pārspīlētu cenu, tad ieskaties interneta veikalā 1a.lv. Tur atradīsi AEG, Zanussi un Electrolux gan no sāniem, gan augšas piepildāmās, kā arī iebūvējamās veļas mašīnas par vislabākajām cenām.

Interneta veikals 1a.lv darbojas jau vairāk kā desmit gadus saviem pircējiem piedāvājot plašu sadzīves, biroja un datortehnikas klāstu. Sadarbojoties ar Eiropas vairumtirgotājiem, 1a.lv preces var piedāvāt par vislabākajām cenām. Klienti novērtēs 1a.lv mājas lapas pārredzamību, ātro servisu un ērtumu (izdarīt pasūtījumu var arī telefoniski.) Veļas mašīnas atradīsi 1a.lv preču kategorijās ‘’Lielā sadzīves tehnika’’ un ‘’Iebūvējamā sadzīves tehnika’’. Interneta veikalā atradīsi 15 veidus veļas mašīnām, kuras var piepildīt no augšas, 93 veidus veļas mašīnām, kas ir piepildāmas no sāniem, un 4 iebūvējamās veļasmašīnas. Lai meklēšana būtu vieglāka, izmanto filtru. Atzīmē ražotāju, elektroenerģijas patēriņa klasi, ietilpību, centrafūgas apgriezienu skaitu un citus sev svarīgus veļas mašīnas parametrus. Ja nevari izvēlēties starp diviem modeļiem, izmanto iespēju ‘’Salīdzināt’’. Tad pārskatāmā tabulā varēsi izpētīt līdz pat piecu modeļu plusiem un mīnusiem.

HAIER HW60-1202D

Šobrīd lieliska cena ir HAIER HW60-1202D ražotajām veļas mašīnām. Ar 20 procentu atlaidi tā maksā Ls 159 vai, noformējot pirkumu 36 mēnešu līzingā Ls 7.32 mēnesī. Veļas mašīnai ir A mazgāšanas klase +A elektroenerģijas patēriņa klase, 6 kilogramu ietilpība, 11 programmu skaits. Centrifūgas apgriezieni 1200 apgr./minūtē. Līdzīgos parametros un cenā būs arī ZANUSSI ZWG6100K. Tās cena Ls 160 vai, noformējot pirkumu 36 mēnešu līzingā Ls 7.37.

Kad pirkumu saraksts ir sastādīts, atliek sekot norādēm. 1a.lv var iepirkties nereģistrējies pircējs, taču izdevīgāk būs reģistrēties. Nākamajā iepirkšanās reizē nebūs atkārtoti jāievada dati, kā arī varēs piedalīties vērtīgās izlozēs. Ja pasūtījuma brīdī noskatītā prece ir noliktavā, tā tiks piegādāta divu darba dienu laikā. Rīgas robežās piegādi veic 1a.lv, bet ārpus Rīgas – DPD kurjers. Papildus jautājumiem vai konsultācijām, 1a.lv klientu serviss ir sazvanāms 67428800 vai 29555586.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *