Vairāk iespēju ar bezprocentu kredītu!

May 12, 2013 by

Bezprocentu kredīts no SMScreditPēdējos gados arvien vairāk un biežāk dzirdēti vilinoši piedāvājumi par īstermiņa kredītiem pāris simtu latu apmērā bez pārmaksas jeb bez procentiem, kas paredzēts kā lielisks risinājums neparedzētiem izdevumiem. Ne mazums cilvēku, kuri izmantojuši šādus naudas aizņēmumus, norāda, ka tas ir izdevīgs risinājums situācijās, kad radušās pēkšņas naudas problēmas vai ir vēlme ikdienā ko atļauties vairāk. Nejauši izaicinājumi, spontāni pirkumi, sapņu ceļojumi vai aizraujošas brīvdienas – tik lieliskām un jaunām vai sen lolotām iespējām varam ļauties, izmantojot naudas aizdevumu, kas neliks zaudēt ne santīma, proti – bezprocentu kredītu.

Ātrais kredīts, ko izsniedz bez procentiem un komisijas maksas, zināms arī kā bezprocentu jeb 0% kredīts, ir īstermiņa naudas aizdevums internetā klientiem, kas aizņemas pirmo reizi. Turklāt izmantojot bezprocentu kredītu, pie naudas iespējams tikt 15 minūšu laikā. Tādējādi saprotams, ka bezprocentu kredīts dod tūlītēju iespēju noformēt pirmo kredītu bez jebkādas maksas, atmaksājot tieši tik, cik klients aizņēmies.

Latvijā ir vairāki ātro kredītu izsniedzēji.

Šo kompāniju vidū ar pieredzi un uzticamību izceļas uzņēmums SmsCredit.lv. Tā ir vadošā interneta kredītu kompānija ne vien Latvijā, bet visā Ziemeļeiropā, kas četru gadu laikā dažādās dzīves situācijās palīdzējusi neskaitāmiem cilvēkiem, izsniedzot vairāk nekā divus miljonus kredītu. Tādējādi daudziem labi zināms, ka bezprocentu kredīts no Smscredit.lv ir izdevīgākais kredītu veids, kas vienkārši, ātri un izdevīgi atrisina dažādus finansiālos sarežģījumus.

Lai pie šāda kredīta tiktu, jāizpilda vien daži priekšnoteikumi. Pirmkārt, jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem, otrkārt – nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa numurs, kā arī e-pasts, un treškārt – jābūt pieejai pie interneta un jāveic īsa un vienkārša reģistrācija uzņēmuma mājas lapā, sniedzot par sevi nepieciešamās ziņas un izvēloties kredīta summu, kā arī vēlamo atmaksas termiņu līdz 30 dienām.

Jāņem vērā, ka bezprocentu kredītā no SmsCredit.lv iespējams aizņemties tikai līdz 200 latiem. Turpmākajos aizņēmumos summu var palielināt līdz pat 400 latiem. Izmanto iespējas un aizņemies izdevīgi, bet atbildīgi no Smscredit.lv!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *