Ilgtermiņa aizdevums pret ķīlu

Jan 13, 2014 by

mogo.lvMūsdienu ekonomiskajos apstākļos, jāatzīst, ir diezgan pagrūti iekrāt lielākas naudas summas, lai būtu nodrošinājums gadījumos, kad, piemēram, jāiegādājas jauna automašīna vai jāveic remonts, kas ir plašāks par vienkāršu tapešu pārlīmēšanu. Protams, iekrāt var taču tam nepieciešams ilgs laika posms un saplīsis auto vai applūdis dzīvoklis nevar gaidīt. Ņemot vērā to, ka naudas summas, kas nepieciešamas dažādu lielāku pirkumu veikšanai nav mazas, ir ieviesta aizdevumu sistēma, kas piedāvā aizņemties naudu pret ķīlu. Ilgtermiņa aizdevums pret ķīlu ir izplatīts bankās kā hipotekārais kredīts vai arī, piemēram, lombardos, kur ķīlā tiek pieņemti dažādi mazāki priekšmeti un aizdevuma termiņi variē no dažām dienām līdz dažiem mēnešiem.

Kas var kalpot kā ķīla?

Lielākoties, par ķīlu var kalpot aizdevēja noteikti priekšmeti un objekti, piemēram, nekustamais īpašums, vērtslietas, vērtspapīri, automašīna, datortehnika un tamlīdzīgi priekšmeti. Hipotekārā kredīta aizdevuma gadījumā par ķīlu visbiežāk kalpo tas zemes gabals, māja vai dzīvoklis, kā iegādei aizdevums ir ņemts. Ja nepieciešama salīdzinoši neliela naudas summa, bet aizdevējs prasa nodrošinājumu (visbiežāk šādu taktiku izmanto lombardi), tad par ķīlu mēdz kalpot dažādas vērtslietas, sadzīves tehnika vai datortehnika. Ir arī aizdevēji (gan banku, gan nebanku), kas kā ķīlu pieņem arī automašīnas. Viens no šādiem aizdevējiem ir Mogo.lv, kas piedāvā aizdevumu līdz pat 90% no ieķīlātās automašīnas vērtības.

Aizdevuma termiņi.

Aizdevuma termiņi pie dažādiem aizdevējiem variē – naudu var aizņemties uz laiku līdz pāris nedēļām, līdz pat vairākiem gadu desmitiem. Viss, lielākoties, atkarīgs no aizdevuma veida un nodrošinājuma, ja tāds ir nepieciešams. Ilgtermiņa aizdevums pret ķīlu ir pieejams bankās un arī pie izdevējiem internetā, kas spēj nodrošināt ķīlas novērtēšanu. Spiežot šeit var iepazīties ar aizdevuma iespējām pret automašīnas ķīlu. Protams, automašīnai ir jāatbilst dažām prasībām, taču tās ir ikdienišķas un piemīt jebkuram transportlīdzeklim ar kuru regulāri kāds pārvietojas. Turklāt, labā ziņa ir tā, ka ar automašīnu joprojām var pārvietoties, jo tā paliek aizdevuma ņēmēja lietošanā.

mogo.lv-kā-tas-darbojas pakalpojumi

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *