Izvēloties auto līzingu

Oct 12, 2013 by

Atslēga ar piekariņu "līzings"Mūsdienu cilvēkam par ikdienā nepieciešamu lietu ir kļuvusi automašīna. Lai to iegādātos nereti nepieciešama paprāva naudas summa. Ja nevari atļauties tādu iztērēt uzreiz, bet ir pietiekami stabili ienākumi, tad labākais variants ir auto līzings. Tomēr šobrīd kompāniju, kas piedāvā auto līzingu, ir ļoti daudz. Kā neapjukt plašajā piedāvājumu klāstā un izvēlēties sev atbilstošāko? Vispirms noteikti jāzina, ko īsti vēlies- kādas markas, krāsas automašīnu, par kādu cenu un vai vēlies auto līzingu ar pilnu servisu. Pilna servisa auto līzinga priekšrocības ir dažādi bonusi, kas nāk papildus pamatpakalpojumam. Pilna servisa auto līzingu piedāvā daudzas firmas, piemēram, viena no visplašākajām auto nomas un līzinga firmām ne tikai Latvijā, bet visā Eiropā – “Sixt auto noma.”Vispilnīgāko priekšstatu var gūt, aplūkojot uzņēmumu mājas lapas. Tomēr tas ir visai neērts un laikietilpīgs darbs, turklāt, ja līzinga pakalpojumus izmantojam pirmo reizi, ne vienmēr zināsim, kādi ir potenciālie līzinga devēji, par kuriem jāmeklē informācija. Protams, palīgā var nākt pārlūkprogramma Google, bet pastāv arī dažas citas iespējas, respektīvi, mājas lapas, kas pašas piedāvā cenu salīdzinājumu. Viena no tādām lapām ir salidzini.lv, kurā apkopota īsa un konspektīva informācija par katru auto līzinga firmu, tās piedāvājumiem. Savukārt mājas lapā lizings.lv, ievadot mūs interesējošos paramtrus, piemēram, automašīnas marku, krāsu, virsbūves tipu, izlaiduma gadu, transportlīdzekļa cenu, tiek atlasīti iespējamie labākie piedāvājumi.

Kā nopirkt labāko autoMājas lapa whatcar.lv piedāvā plašu un noderīigu informācijas klāstu par automašīnām, dažādām to markām un labākajiem piedāvājumiem.

Galvenais ieteikums, pērkot automašīnu līzingā, ir apzināties savu maksātspēju, savas vēlmes un ievākt pēc iespējas vairāk informācijas par potenciālo līzinga devēju. Nereti lielākā klūda, kas tiek pieļauta, izvēloties auto līzinga firmu, ir tā, ka tiek paņemts pirmais piedāvājums, kas gadījies tā teikt pa rokai un tikai pēc tam cilvēks attopas, ka bija citi, vēl izdevīgāki un labāki piedāvājumi. Tāpat cilvēkiem patīk nemainīt savus paradumus, respektīvi, nereti tiek izvēlēta tā pati līzinga kompānija, kas iepriekšējo reizi, neskatoties uz to, ka nekādas atlaides pastāvīgajiem klientiem netiek dotas.

Tad nu esiet apdomīgi un lai jums veicas izvēlēties pareizo komāpāniju un piemērotāko automašīnu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *