Jaunais ziņu portāls

Dec 17, 2013 by

focus.lvZiņas internetā mūsdienās ir labākais un efektīvākais veids, kā iepazīt nozīmīgākos jaunumus Latvijā un pasaulē. Iedzīvotāju informēšanai valstī darbu ir uzsācis jauns ziņu portāls Focus.lv.

Focus.lv ir ziņu portāls, kurā var izlasīt ziņas par daudzām nozīmīgām tēmām. Focus.lv ir atšķirīgs, neatkarīgu ziņu un jaunumu portāls. Atšķirībā no pārējiem populāriem jaunumu portāliem Latvijā, ziņu portāls Focus.lv nenāk klajā ar paziņojumiem tikai savā vārdā, tas savukārt ļauj lasītājiem iepazīties ar vispusīgu saturu – atainojot reālo dzīvi pēc iespējas vispusīgāk un objektīvāk. Tieši šīs īpašības arī ataino portāla nosaukums “Focus.lv”, kas ir kā lēca, kas tver un koncentrē galvenos apskatus, lai atspoguļotu tos lasītājiem. Ja ikdienā mēdzat lasīt ziņas online, ziņu portālā Focus.lv varat atrast daudz aktuālu jaunumu par tās dienas aktuālajiem notikumiem.

Līdz eiro ieviešanai Latvijā ir atlikušas vairs tikai nedaudz ilgāk kā 2 nedēļas.  Iedzīvotājiem tiek izteikts aicinājums, lai viņi jau šobrīd padomā par uzkrātās naudas maiņu, jo tas varētu aiztaupīt laiku stāvot rindās un mainot latus pret eiro komercbankās. Vēl viena iespēja – ziedot sīknaudu akcijām, tikmēr latu banknotes ievietot savā kontā, kur nauda ar 2014.gadu uzreiz tiks konvertēta uz eiro. Daudz aktuālas informācijas saistībā ar to kā norisināsies eiro ieviešana iespējams izlasīt portālā Focus.lv tieši šai informācijai paredzētā ziņu sadaļā ” EURO ieviešana”

Zolitūdes traģēdija, kad iebrūkot veikala Maxima jumtam bojā gāja vairāk nekā 50 cilvēki, ir viena no lielākajām traģēdijām šajā valstī kopš Latvijas neatkarības atgūšanas. 21.novembra traģisko notikumu gaita vēl arvien nav un arī netiks aizmirsta, jo iestādes aktīvi strādā pie tā, lai sauktu pie atbildības visas vainīgās personas un lai vairs nekad nekas tik absurds vairs nenotiktu. Tas, kā norit izmeklēšana un kas jauns ir atklāts var uzzināt portālā Focus.lv.

Lai lasītu jaunākās ziņas Focus.lv mājas lapā spied ŠEIT!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *