Jaunās paaudzes veļas mašīnas ar Wi-Fi savienojumu!

Jan 8, 2016 by

Jaunās paaudzes veļas mašīnaSamsung ir parūpējies par to, lai Jūsu veļas mazgāšanu padarītu iespējami ērtāku un gudrāku ar Samsung WF457 modeli. Samsung WF457 lepojas Wi-Fi savienojumu, kas ļauj kontrolēt mazgāšanas procesu no  viedtālruņa, kā arī ar 8 collu skārienjūtīgo LCD ekrānu, kas pat tādu darbu kā veļas mazgāšana var padarīt par aizraujošu mājas soli.

Cik jābūt gatavam atdot par „smart” veļas mašīnu?

Samsung WF457 vidēji maksā ap 600 līdz 800 latiem, atkarībā no modeļa. Šādā cenā WF457 nav pārāk lēts, jo vienkāršāki modeļi bez šī Wi-Fi savienojuma, kas tik un tā spēj izmazgāt veļu tik pat labi, maksā pat uz pusi mazāk. Tomēr Samsung WF457 tik un tā ir lētāks nekā konkurentu gudrās veļas mašīnas, piem., LG Smart ThinQ vai smart modeļi no Whirpool.

Dizains, kas radīts, lai atstātu iespaidu

WF457 noteikti ir krāšņa mašīna, it īpaši, kad tiek ieslēgts tās skārienjūtīgais ekrāns. Nebūs melots, ka viss, kas saistīts ar šo modeli var tikt raksturots kā luksuss, sākot no tā perlamutra balto apdari līdz efektīvajam risinājumam displeja apstrādē. Samsung dēvē WF457 nerūsējošā tērauda veļas tvertni par „dimanta tvertni”, kas skan kā fantāzija, taču patiesībā nozīmē tvertni ar dimanta formas caurumiem tajā.

Pielāgota tīrīšana – tīrāki apģērbi

Neskaitot klasiskos mazgāšanas ciklus (normāls, lieljaudas, prese u.c.), veļas mašīnas WF457 funkcijas ietver arī pielāgotus ciklus dažāda veida audumiem un pat konkrēta veida traipiem. Modelis piedāvā konkrētus ciklus īpašām lietām, piem., gultas veļai, sporta veļai, vilnai, kā arī ir speciāli cikli, kas paredzēti zāles, dubļu vai pārtikas traipu tīrīšanai.

Veļas mazgājamā mašīna ar smadzenēm

WF457 piedāvātās funkcijas noteikti saglabā šī modeļa konkurētspēju starp citām līdzīgām veļas mašīnām. Izmantojot speciālu Samsung aplikāciju, kas pieejama iOS un Samsung Galaxy Android ierīcēm, Jums būs iespēja izmantot viedtālruni, lai apskatītu cik tālu ir nonācis mazgāšanas process vai pat apstādināt, uzsākt vai to apturēt.

Ir iespējams arī veikt uzstādījumus, lai WF457 atsūta ziņu uz viedtālruni tiklīdz mazgāšanas cikls ir pabeigts, tādējādi Jūs varat teikt „uz redzi” nejauši aizmirstai veļai, kas vēl aizvien stāv izmirkusi veļas mašīnā.

Ja vēlies apskatīties un iegādāties, kādu no gudrajām veļas mašīnām, vai kādu citu noderīgu produktu dodies uz interneta veikala mājas lapu 1a.lv

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *