Juvelierizstrādājumi vīriešiem

Feb 26, 2014 by

raro.lv juvelierizstrādājumi vīriešiem, interneta veikalsNe tikai sievietēm, bet arī vīriešiem patīk labi izskatīties. Lai arī kungi parasti neizvēlas spilgtus un uzkrītošus juvelierizstrādājumus, tas nenozīmē, ka juvelierizstrādājumi kā tādi vispār netiek lietoti. Vīrieši ir mazliet piezemētāki ar savu izrādīšanās kāri, tādēļ juveliera darbu varēsim visbiežāk redzēt rotājam vīrieša kaklasaites piespraudi, gredzenu vai aproču pogas. Protams pastāv kultūras, kurās izrādīšanās ar sev piederošo mantu ir gandrīz obligāta, tādēļ vīrieši, kas to pārstāv, izvēlas izmantot gandrīz visu sev piederošo juvelierizstrādājumu klāstu vienā reizē, kas, atzīsim, tomēr izskatās nedaudz muļķīgi un pat smieklīgi. Šoreiz apskatīsim visbiežāk lietotos vīriešu juvelierizstrādājumus.

Aproču pogas.

Aproču pogu lietošana vien norāda uz to, ka vīrietis strādā labi atalgotu darbu un savu pienākumu uztver nopietni. Aproču pogas nēsā kungi, kas visbiežāk strādā birojā un brezentā uzņēmumu sabiedrībā un darījumu partneriem. Aproču pogas ir visdažādākās – tās var izgatavot gan no koka, gan platīna. Respektīvi – no jebkā. Aproču pogas tiek izmantotas krekliem, kuriem piedurknē pogu nav, bet ir speciāli caurumi, kur ievietot aproču pogas.

Kaklasaites piespraude.

Ja ikdienā tiek lietota kaklasaite, kā lielisks aksesuārs noteikti noderēs tās piespraude. Arī šajā gadījumā ir neiedomājami daudz variācijas par to, no kādiem materiāliem un kā tā tiek veidota. Ja saviesīgos pasākumos sievieti izdaiļo skaista kleita, tad vīrietim atliek pieskaņot savu melno uzvalku vai fraku. Šādos gadījumos kopējo tēlu izdaiļo eleganta kaklasaites piespraude, kas veidota neuzkrītošā stilā, tomēr ievērojot to, var saprast, ka vīrietis par sevi ir pārliecināts un izvēlas lietot kvalitatīvus juvelierizstrādājumus.

Gredzeni.

Vīrieti, protams, izdaiļo laulības gredzens, taču daudz vīriešu izvēlas nēsāt arī cita veida gredzenus. Galvenokārt tie ir veidoti par godu kāda notikumam, piemēram žetongredzeni, zīmoggredzeni vai piemiņas gredzeni. Arī šīs rotas var tikt darinātas no dažādiem dārgakmeņiem un dārgmetāliem – viss atkarīgs no tā, kādam mērķim gredzens radīts. Vīrieša pirkstā saderināšanās gredzenu nevelk, tādēļ pilnībā pietiek ar laulības gredzenu, kas norāda uz vīrieša statusu sabiedrīb

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *