Kā izvēlēties spēļu konsoli?

Oct 1, 2018 by

spēļu konsolesŠobrīd plaši iecienītas dažādas video spēles. Taču tām vajadzīgs atbilstošs aprīkojums. Viens no variantiem ir šim nolūkam iegādāties pietiekami jaudīgu datoru, otrs – izvēlēties kādu no spēļu konsolēm. Ja dod priekšroku otram variantam, tad turpini lasīt, lai uzzinātu, kā izvēlēties piemērotāko risinājumu.

Stacionārā konsole

Stacionārās konsoles bloks tiek pieslēgts televizoram. Šādas spēļu konsoles (iegādāties https://220.lv/lv/datortehnika/spelu-konsoles/spelu-konsoles) nodrošina lielisku grafikas kvalitāti, plašu spēļu klāstu un dažādas citas izklaides, piemēram, mūziku, filmas. Var teikt, ka šāda ierīce ir kā multimediju centrs.

Spēļu konsoles Xbox 360 un Xbox One

Viens no populārākajiem variantiem ir Xbox 360. Šī spēļu konsole paver daudzveidīgas iespējas – dažādu pārraižu skatīšanos, mūzikas klausīšanos, saziņu Skype u.c. Lielākā daļa no Xbox 360 paredzētām spēlēm var izmantot arī Xbox One lietotāji. Starp citu, Xbox One ir mūsdienās ļoti populārs risinājums. Un ne velti – tā piedāvā ļoti daudz labu iespēju. Piemēram, spēli var apstādināt un tad turpināt to spēlēt no planšetes vai portatīvā datora ar Windows 10.

Šī spēļu konsole sniedz iespēju ātri pārslēgt spēles, programmas un aplikācijas, kā arī saņemt uzaicinājumus un ziņojumus no citiem spēlētājiem, netraucējot spēles darbībai. Savukārt par uzvarām un sasniegumiem ātri un vienkārši var ziņot Xbox Live.

Spēļu konsole Playstation 4

Otra labi zināmā spēļu konsole – Playstation 4 –  izceļas ar lielisku grafikas kvalitāti. Tā sniedz iespējas izmēģināt spēkus komandu spēlēs – veidot komandas kā arī mēģināt pieveikt pretiniekus. Pastāv arī iespēja spēli pārraidīt tiešsaistē.

Vadības veidi

Spēļu konsoles tiek vadītas ar gamepad starpniecību. Gan Xbox, gan Playstation atbalsta vadību ar kustību palīdzību – atšķiras tikai to tehnikas. Playstation 4 to dara ar speciālo kameru un gamepad palīdzību, savukārt Xbox šim nolūkam izmanto 3D sensoru Kinect.

Katra konsole ir aprīkota ar USB spraudni, turklāt ierīci var pieslēgt arī internetam. Tādā veidā konsoli viegli pārvērst par daudzfunkcionālu izklaides centru.

Kas vēl būtiski – jaunākajām spēļu konsolēm ir mazs trokšņu līmenis, tādēļ par lielu troksni spēles laikā nevajadzētu uztraukties.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *