Kā palīdzēt var dzīvokļa apdrošināšana

Apr 25, 2017 by

dzīvokļa apdrosināšanaMājas ir vieta, kur justies labi un droši, tādēļ ir svarīgi tās sargāt no nepatīkamām situācijām, kas šo harmoniju var izjaukt. Neatkarīgi no tā, cik liels ir īpašums, lielāku drošības sajūtu noteikti sniegs pareizi izvēlēta apdrošināšana.

Viena no iespējām ir Compensa dzīvokļa apdrošināšana. Polisi var iegādāties uz dažādiem termiņiem, garākais no tiem  – 3 gadi. Turklāt tas ir arī izdevīgākais variants, jo ļaus samazināt regulāro maksājumu apmēru. Protams, polises cena tiek noteikta individuāli, ņemot vērā vairākus faktorus, piemēram, dzīvokļa platību, ēkas būvniecības gadu, izvēlēto maksājumu skaitu, civiltiesiskās atbildības limitu, izvēlēto risku segumu un citus aspektus. Lai uzzinātu apdrošināšanas izmaksas, izmanto Compensa mājaslapā pieejamo kalkulatoru. Ievadot tajā visus prasītos datus, jau pēc dažām sekundēm uzzināsi polises cenu. Tas ir ērti un īpaši patiks vienmēr aizņemtajiem. Starp citu, tik pat vienkārša ir polises iegāde – arī to var izdarīt internetā.

Apdrošinātie riski

Klientu ērtībām apdrošināšanas kompānija izstrādājusi divus dzīvokļa apdrošināšanas veidus – pamata apdrošināšanu un visu risku apdrošināšanu. Būtiskākās atšķirības ir apdrošināto risku apmērā. Piemēram, pamata apdrošināšanā iekļauti tādi riski kā:

 • Ugunsgrēks un dabas stihijas;
 • Ūdens noplūde;
 • Trešo personu prettiesiska darbība;
 • Elektroniskie bojājumi;
 • Pagaidu mājokļa īres izdevumi

Savukārt visu risku apdrošināšana paredz dažus papildu riskus, piemēram, stiklojuma saplīšana un plaisāšana, bojājumi kaimiņu remonta dēļ, caurvēja radīt bojājumi, mājokļa atslēgu nomaiņa, mājinieku vai viesu nejauši radīti bojājumi.

Papildus izvēlētajai polisei vēl var izvēlēties civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu, aktīvās atpūtas aprīkojuma apdrošināšanu un ģimenes nelaimes gadījumu apdrošināšanu.

Izvēlies Compensa un izmanto priekšrocības!

Iegādājoties Compensa apdrošināšanu var rēķināties ar vairākiem ieguvumiem:

 • Plašu risku segumu gan mājokļa, gan iedzīves drošībai;
 • Iespēju izvēlēties sev tīkamo apdrošināšanas polises termiņu;
 • Polisē bez maksas iekļautu mājokļa īpašnieka vai īrnieka civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu 1 000 EUR apmērā;
 • Iespēju saņemt tieši Tavām vajadzībām pielāgotu risinājumu;
 • Apdrošināšanas speciālistu konsultācijas;
 • Ātru un profesionālu atlīdzības pieteikuma izskatīšanu

Izvairies no satraukuma par iespējamiem negadījumiem ar dzīvokļa apdrošināšanu!  Izmanto mūsdienu tehnoloģiju sniegtās iespējas un iegādājies polisi internetā jebkurā sev ērtā laikā.

Dzīvokļa apdrošināšana nav vienīgais Compensa pakalpojums. Izvēlei arī citi apdrošināšanas veidi – Octa un Kasko polise, ceļojumu apdrošināšana, kā arī pirkumu apdrošināšana. Īpaši piedāvājumi gaida ne tikai privātpersonas, bet arī juridiskās personas. Uzņēmumiem pieejama īpašuma apdrošināšana, biznesa ceļojumu apdrošināšana, auto apdrošināšana, civiltiesiskās atbildības apdrošināšana, būvniecības un tehnikas apdrošināšana, kravu apdrošināšana, kā arī dažādi kompleksie risinājumi.

Plašāka informācija par Compensa piedāvājumiem un apdrošināšanas nosacījumiem pieejama interneta vietnē www.compensa.lv.

Compensa – uzticams sabiedroties ikvienam, kurš vēlas parūpēties par savu un sava īpašuma drošību!  

 

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *