Kā pareizi izvēlēties vīriešu apavus internetā?

Jul 17, 2017 by

vīriešu apavi internetāMēdz teikt, ka apavus internetā pirkt nevajag. Respektīvi nevajag izvēlēties apavus bez piemērīšanas. Ir taču jāsaprot – spiež vai nē, der vai neder, izskatās labi uz kājas vai ne.

Un tā nav tikai sieviešu problēma vien, ka izvēloties apavus tie obligāti jāpielaiko – arī vīriešu apavi pirms pirkšanas būtu jāpielaiko, lai redzētu kā tie izskatās un cik ērti būs ar tie pārvietoties.

Tiesa, ne vienmēr sanāk laika ilgi staigāt pa veikaliem un izvēlēties apavus. Ja vēl uzvalka kurpes patiešām vērtīgāk iegādāties veikalā, pašam aptaustot, apskatot un uzlaikojot, tad sporta, ikdienas apavus var iegādāties arī internetā un nebūs nemaz nekāda vaina.

Tiesa – kā to izdarīt pareizi?

Vispirms izmēru tabulas. Katrā interneta vietnē, kur pieejami arī vīriešu apavi, piemēram, šeit https://220.lv/lv/apgerbi_apavi_aksesuari/viriesu_apavi, un apavi vispār, jābūt izmēru tabulām. Tad nu der rūpīgi iepazīties ar izmēru tabulu un izskatīt – kurš ir kurš un visvairāk atbilst jums. Izmēri arī tiek apzīmēti dažādi, kas mums pierastais 39, tas pēc kādas citas valsts apzīmējumiem 7 vai 8, tad nu der saprast, kā konkrētajā interneta vietnē apzīmēti apavu izmēri un kuri būs mūsu kājai derīgākie.

Ja kājas izmērs apaviem parasti ir starp dieviem, bet interneta veikala piedāvājumā pusizmēri nav atrodami, vislabāk tomēr izvēlēties lielāko, jo ar mazāko var iziet pavisam slikti.

Domājot par pareizo izmēru, der padomāt arī par gadalaiku un temperatūras ietekmi uz kājām – vēsākā laikā tās samazinās, bet karstākā laikā kāja kļūst nedaudz „lielāka”, tāpēc vasarā pērkot vienu izmēru lielāku apavu nav nekas traks. Turklāt paši taču zinām, ka vasaras apaviem parasti var būt nedaudz cits izmērs, kā ziemas zābakiem.

Ja iegādājamies apavus latviešu interneta veikalos (kas no šīs perspektīvas skatoties ir daudz izdevīgāk un drošāk, neņemot vērā to, ka ārzemju interneta veikalos cenas var būt zemākas), un tie tomēr neder vai neizskatās kā vajag – varam sūtīt vai aizvest atpakaļ, vienojoties, ka tiks mainīts izmērs vai kāds cits parametrs.

Sūtīt atpakaļ uz ārzemju interneta veikaliem būs daudz garāks, ķēpīgāks un ilgāks process, kas nozīmētu – bija tad vieglāk pavadīt dienu staigājot pa veikaliem, meklējot apavus, nekā ņemties ar visu atpakaļsūtīšanu, kad atnākuši ne tie, kādus gribējās.

Vīriešu apavi internetā ir pieejami tikpat plašā klāstā, kā visas citas preces, tāpēc par izvēles trūkumu nav jāsūdzas. Turklāt, vīriešiem šāda iepirkšanās forma var šķist pat saistošāka, nekā ilgā un garā staigāšana pa veikaliem.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *