Kā pareizi jālieto sieviešu smaržas?

Apr 20, 2014 by

parfumexpress.lv smaržas internetā, sieviešu smaržas 3Noteikti katrs no mums ir pieredzējis gadījumu, kad telpā ienāk sieviete, kura ir nedaudz pārcentusies smaržu daudzumu uz sava ķermeņa un apģērba. Lai izvairītos no šādām situācijām, iesakām iepazītos ar informāciju par to, kā pareizi lietot smaržas, lai tās neliktos pārāk uzbāzīgas ne tikai apkārtējiem, bet arī pašai to nēsātājai. Ņemot vērā to, ka smaržas kalpo kā vizītkarte, kas par cilvēku liecina uzreiz pēc viņa ienākšanas telpā, tad katrs vēlēsies, lai pirmais iespaids par viņu būtu labs un cilvēkiem būtu prieks kontaktēties. 

Izvēle.

Iesākumā jātiek skaidrībā ar to, kādas smaržas tieši liekas saistošas un vēlamies tās valkāt ikdienā. Sievietes, galvenokārt, dod priekšroku svaigām smaržām, kuros jūtamas ziedu un augļu aromātu vēsmas. Viens no galvenajiem nosacījumiem pēc kuriem izvēlēties smaržas ir tas, ka jāvadās pēc sajūtām ko tās raisa, kad ir uzklātas uz sava, nevis cita ķermeņa. Lai arī ikdienā to nejūtam, katram cilvēkam piemīt savs aromāts, kas sajaucoties ar smaržām to vai nu padara izteiksmīgāku vai liek kļūt vājākam un pat neizturamam. Smaržas iesaka notestēt, uzklājot tās uz ķermeņa un nogaidot pāris stundas. Ja aromāts joprojām šķiet saistošs, tad tas ir rādītājs, ka smaržas var iegādāties un tās ikdienā netraucēs un nekļūs apnicīgas. Svarīgi ir smaržas pareizi uzglabāt – neturēt karstās telpās un nepakļaut tiešiem saules stariem.

Kur uzklāt?

Smaržas iesaka uzklāt pulsa vietās uz ķermeņa, jo šādā veidā tās tiek izplatītas pa ķermeni un apkārt tam. Jāatceras arī tas, ka smaržas vislabāk uzklāt uz tīras ādas, jo šādā veidā tās būs ilgāk noturīgas. Smaržas jāuzklāj tajās ķermeņa zonās, kur var ļaut tām vienmērīgi nožūt, savādāk tās ātrāk izgaros un būs nepieciešams uzklāt no jauna. Uz taukainas ādas uzklātas smaržas ilgāk saglabā savu aromātu, jo sajaucoties ar ķermenī esošajām eļļām, tiek radīta labvēlīga vide aromāta ilgākai noturībai. Sieviešu smaržas ilgāk noturēsies uz ķermeņa arī tad ja tiks uzklātas virzienā no apakšas uz augšu.

parfumexpress.lv vīriešu smaržas, sieviešu smaržas, smaržas internetā

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *