Kādi ir kvalitatīvi un pārliecinoši bukleti?

Sep 7, 2013 by

bukletiUzņēmumi reklamē un pārdod savus produktus tieši pateicoties mārketinga aktivitātēm. Mūsdienās bukletu izgatavošana vēl aizvien ieņem lielu lomu un vienu no vadošajiem veidiem kā reklamēt produktu vai uzņēmumu dažādās izstādēs, konferencēs un citos pasākumos.

Bukletu priekšrocības:

  • Var informēt par produktu, pasākumu vai uzņēmuma zīmolu;
  • Efektīvs reklāmas veids par konkurētspējīgām izmaksām;
  • Iegūsti priekšrocības pār konkurentiem;
  • Koordinē un palaid līdz ar reklāmas kampaņu;
  • Var pasūtīt online;
  • Var ērti sasniegt lielu mērķauditoriju.

 Ar bukletiem varat sasniegt konkrētu mērķauditoriju, gan izdalot tos speciālos pasākumos, gan vienkārši, pasniedzot tos lielveikalā katram pretī nākošajam. Šis reklāmas veids vienmēr strādā efektīvi un buklets paliek lietotajam uz rokām, tāpēc jāparūpējas par tā pievilcīgu un interesantu noformējumu.

 Pastāv dažādi bukletu veidi, gan klasiskie A4 bukleti, gan brīvās formas bukletu druka. Klasiskais buklets parasti ir ar vienu vai diviem locījumiem un tiem ir diezgan ierobežotas dizaina iespējas. Savukārt brīvās formas buklets ļauj variēt gan ar izmēriem, gan bukletu formu un dizainu, tāpēc tos parasti izmanto uzņēmumi, kas vēlas izcelties starp konkurentiem vai kas prezentē ekskluzīvus produktus un pakalpojumus.

Viena no vadošajiem poligrāfijas uzņēmumiem Latvijā SIA „Hromets poligrāfija” ieteikumi bukletu drukai

SIA „Hromets poligrāfija” piedāvā dažādu reklāmas produktu, tajā skaitā arī bukletu izgatavošanu plašā klāstā. Uzticot savus pasūtījumus Hromets poligrāfijas dizaina nodaļai, Jūs pacelsiet savu bukletu reklāmas kampaņu jaunā līmenī. Hromets neslēpj un labprāt iesaka arī vairākus ieteikumus par to, kādam jābūt kvalitatīvi veidotam bukletam.

Kas raksturo perfektu bukletu?

  • Bukletu tekstam parasti jābūt īsam un kodolīgam, lai to ir viegli uztvert.
  • Bukletu dizainam jābūt pārdomātam, informācija nevar būt „saspiesta” un bukletā nevajadzētu būt tukšiem laukumiem;
  • Bukletā jābūt uzsvērtām visām produkta vai pakalpojuma priekšrocībām, pat ja dažas no tām šķiet pašsaprotamas;
  • Jo vairāk klienti saskatīs priekšrocību Jūsu piedāvājumā, jo vairāk viņi pirks produkciju.

Bukletiem izmantojiet profesionālas fotogrāfijas lai atstātu tikai labāko iespaidu. Ja jums nav tādu, piem., Hromets poligrāfijas fotogrāfs tās izstrādās un padarīs bukletu daudz pievilcīgāku un kvalitatīvāku. Arī bukletu dizains jāveido atbilstošs, kreatīvs un saprotams.

 Lai bukleti izskatītos īpaši grezni, tos var papildināt ar pēcapstrādi, piem., ar glancēto, matēto vai īpaši samtaino laminātu, laminēšana ar fragmentāro UV laku, izceļotu uzņēmuma logo, attēlu, reljefa iespiešana u.c. Iespējas ir dažādas, tāpēc atliek tikai izteikt savas vēlmes poligrāfijas uzņēmuma dizaineriem.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *