Kaklarotas kāzām

Jun 10, 2013 by

kaklarotas kāzāmVasaras ir kāzu laiks. Tieši vasarā lielākā daļa pāru nolemj reģistrēt savas attiecības un nosvinēt mīlestību kopā ar radiem un draugiem. Kāzas, lai gan ir ļoti skaists notikums ne tikai paša jaunā pāra, bet arī viņu tuvinieku, dzīvē, parasti sagādā arī virkni uztraukumu. Lai gan lielākā daļa stresa tiek pašam jaunajam pārim un kāzu rīkotājiem, savu devu dabū arī visi pārējie viesi.

Iemesli, kas rada stresu, ir vairāki – ir jāizvēlas dāvanas un ziedi jaunajam pārim, kā arī jāparūpējas pašiem par savu izskatu, sameklējot pasākumam atbilstošu apģērbu, kas ne tikai patīk pašam valkātājam, bet arī labi izskatās. Par izskatu šādos svarīgos un lielos pasākumos satraucās visas sievietes – ne tikai kāzu galvenā persona, topošā sieva, bet arī viešņas.

Perfekta izskata noslēpums slēpjas ne tikai lieliskā kleitā, bet arī visās sīkajās detaļās, piemēram, frizūras un aksesuāru izvēlē. Pērļu rotaslietas ir lieliski piemērotas kāzām. Tās ir klasiskas, bet tajā pašā laikā vienmēr modernas. Izvēloties pērļu kaklarotas, sieviete nekad nebūs kļūdījusies savā izvēlē.

Pērļu kaklarotas

Topošajai sievai vispiemērotākā būs pērļu kaklarotas, kas pieskaņota kleitas krāsai. Kāzām piemērotas pērļu kaklarotas var iegādāties interneta rotaslietu veikalā Pearls4us.com. Ja topošās sievas kāzu kleita ir baltā krāsā, jāizvēlas arī pērļu kaklarotas, kas izgatavota no baltām pērlēm. Interneta rotaslietu veikalā Pearls4us.com ir iespējams iegādāties 46 centimetrus garu kaklarotu, kas izgatavota no 46 dzīslu trosītes uz kuras uzvērtas 11 līdz 12 milimetru lielas pērles. Arī 6 centimetrus garā pagarinājuma ķēdīt ir rotāta ar pērli. Topošajai sievai, kas izvēlējusies citas krāsas kāzu kleitu, piestāvēs pērļu kaklarota kādā citā krāsā, piemēram, šampanieša, pelēkā vai rozā. Krāsa jāizvēlas, saskaņojot to ar kleitas krāsu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *